Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Nie można wejść do netheru i endu przez portal


dominik55325

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Patrzyłem na różne wątki na mpcforum i w google ale nic u mnie nie zadzialalo. Dalej nie moge wejsc do netheru przez portal. Jedynie /world działa. Spis pluginów:

- AuthMe

- AutoIn

- AutoMessage

- ChestShop

- ClearLag

- DiscoArmor

- Essentials

- FactionChat

- Jobs

- MassiveCore

- PermissionsEx

- PlayerHeads

- PlotMe

- PluginMetrics

- Signhop

- Skript

- Vault

- WarpPortals

- WorldBorder

- WorldEdit

- WorldGuard

- XrayInformer

Serwer na wersje 1.8.x.

Opublikowano

W konsoli nie ma błędów,

Podaj dokładną wersję serwera (/version).

W konsoli nie ma błędów.

Według /version:

[15:37:41 INFO]: ElmoPlayPL wywołał komendę: /version

[15:38:03 INFO]: This server is running CraftBukkit version git-Spigot-5f38d38-18fbb24 (MC: 1.8.8) (Implementing API version 1.8.8-R0.1-SNAPSHOT)
[15:38:03 INFO]: Checking version, please wait...
[15:38:03 INFO]: You are 390 version(s) behind
Opublikowano

[15:38:03 INFO]: You are 390 version(s) behind - Jesteś 390 wersji w plecy wgraj najnowszego spigota 

Opublikowano

[15:38:03 INFO]: You are 390 version(s) behind - Jesteś 390 wersji w plecy wgraj najnowszego spigota 

Wgrałem najnowszego, jakiego tylko mogłem na hostingu.

 

[16:06:51 INFO]: This server is running CraftBukkit version git-Spigot-21fe707-e1ebe52 (MC: 1.8.8) (Implementing API version 1.8.8-R0.1-SNAPSHOT)
[16:06:51 INFO]: You are 378 version(s) behind
 
378... Zawsze coś...
 
EDIT: Dalej nic. Pomoże ktoś?
Opublikowano

 

[15:38:03 INFO]: You are 390 version(s) behind - Jesteś 390 wersji w plecy wgraj najnowszego spigota 

Wgrałem najnowszego, jakiego tylko mogłem na hostingu.

 

[16:06:51 INFO]: This server is running CraftBukkit version git-Spigot-21fe707-e1ebe52 (MC: 1.8.8) (Implementing API version 1.8.8-R0.1-SNAPSHOT)
[16:06:51 INFO]: You are 378 version(s) behind
 
378... Zawsze coś...
 
EDIT: Dalej nic. Pomoże ktoś?

 

W configu serwera na pewno masz włączony nether?

strange1.jpg

Opublikowano

 

 

[15:38:03 INFO]: You are 390 version(s) behind - Jesteś 390 wersji w plecy wgraj najnowszego spigota 

Wgrałem najnowszego, jakiego tylko mogłem na hostingu.

 

[16:06:51 INFO]: This server is running CraftBukkit version git-Spigot-21fe707-e1ebe52 (MC: 1.8.8) (Implementing API version 1.8.8-R0.1-SNAPSHOT)
[16:06:51 INFO]: You are 378 version(s) behind
 
378... Zawsze coś...
 
EDIT: Dalej nic. Pomoże ktoś?

 

W configu serwera na pewno masz włączony nether?

 

Tak, mam włączony i w spigot.yml i w server.properties i w essentials

Opublikowano

 

 

 

[15:38:03 INFO]: You are 390 version(s) behind - Jesteś 390 wersji w plecy wgraj najnowszego spigota 

Wgrałem najnowszego, jakiego tylko mogłem na hostingu.

 

[16:06:51 INFO]: This server is running CraftBukkit version git-Spigot-21fe707-e1ebe52 (MC: 1.8.8) (Implementing API version 1.8.8-R0.1-SNAPSHOT)
[16:06:51 INFO]: You are 378 version(s) behind
 
378... Zawsze coś...
 
EDIT: Dalej nic. Pomoże ktoś?

 

W configu serwera na pewno masz włączony nether?

 

Tak, mam włączony i w spigot.yml i w server.properties i w essentials

 

A komenda /world działa? Jeśli tak to zamiast portalu zrób guzik za nim commandblock i coś typu /world %p

Opublikowano

Już jestem, przepraszam za 24h bez odpowiedzi.

 

@1361622928-U485574.pngfk3rxe /world działa, pisałem o tym na początku.

 

@jakubgross Ale zależy mi na tym, aby każdy mogl wybudować swój portal i mogl sie nim przeteleportować.

Ja dokładnie wygląda ten błąd z portalem?

Budujesz portal staje się fioletowy, wchodzisz i nic się nie dzieje, czy może portal nie powstaje?

Spróbuj usunąć wrapportals, ponieważ być może od niego jest błąd. 

strange1.jpg

Opublikowano

 

Już jestem, przepraszam za 24h bez odpowiedzi.

 

@1361622928-U485574.pngfk3rxe /world działa, pisałem o tym na początku.

 

@jakubgross Ale zależy mi na tym, aby każdy mogl wybudować swój portal i mogl sie nim przeteleportować.

Ja dokładnie wygląda ten błąd z portalem?

Budujesz portal staje się fioletowy, wchodzisz i nic się nie dzieje, czy może portal nie powstaje?

Spróbuj usunąć wrapportals, ponieważ być może od niego jest błąd.

Kiedy wybuduje portal i go odpale, to normalnie jest fioletowy. Gdy do niego wejdę kręcą się takie spirale i mogę czekać w nieskończoność, a i tak mnie nie przeniesie. Usunąłem warpportal - dalej nic.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...