Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

50KKKK na Antarisie! W obiegu 20KKKK, zostało 30!


Şehzade Unban

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

http://www.mpcforum.pl/topic/1570034-50kkkk-idzie-w-obieg-na-serwerze-antaria/?view=findpost&p=13255022

 

Zamieszczam link do pierwotnego tematu o tym evencie.

 

 

Event dość trudny, bo nie mogę coś w ogóle praktycznie graczy znaleźć, ale zawsze ktoś tam jest :)

 

Od dnia 21 sierpnia do wczoraj rozdałem już około 20KKKK yang, do 31 sierpnia wstrzeli się kolejne 30KKKK

 

Możliwe, że przebieg eventu z dzisiaj, wrzucę na YouTube, ale dopiero za kilka dni, bo cenzurowanie nicków, które dostały kasę i innych informacji, które pomogą administracji zlokalizować jakie konta biorą w tym udział, potrwa trochę :)

 

 

Godzina 16 dzisiaj biegam po dolinie. Nie podam niestety CH, ale bądźcie pewni, że zawitam na wszystkie hehe

Opublikowano

świetna sprawa może już całkiem pierdo*lnie. Ale tak się głębiej zastanowić to raczej wszyscy maja od zaje*ania yang przez te bugi.

PS: @Eryk zamknij temat bo spam a przecież ty jesteś w zespole antaris i tylko nie dopisali ciebie w prezentacji :) Śmiech na sali ze się wpieprzasz w sprawy serwera a masz gówno do tego... Dyskusja trwa a ty od tak bo Ci sie podoba zamykasz tematy...

55381514166733279449.gif

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...