Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Dalo By Sie Odpalic Mu 1.02K+ Z Maina A Nie Z Lunchera ?


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

dalo by sie przerobic plik main tak by odpalal sie bezposrednio a nie przy pomocy lunchera??:D

 

potrzebuje tego ponieważ chce odpalic klika razy MU a przy luncherze sie nie da i roznego typu hacki proxy gdzie trzeba dac sciezke main

 

 

prosba najwieksza do mirasqa bo widze kumaty w tym jest ::D

 

dodaje tez link do maina i IP servera do ktorego ma sie laczyc

 

IP servera 80.94.19.96

 

link do maina : http://www.sendspace.pl/file/26d9315826dce4eb09f680d

Opublikowano

dzieki miraseq a powiesz mi chodz ktory to port albo gdzie moge go szukac ??

 

 

Edit

 

OK znalazlem poradzilem sobie :D

 

 

wszytsko pieknie smiga dzieki wielkie :D

Opublikowano

hmmm miraseq a skad wizasc lub jak sprawdzic jakie IP i port robi GhostProxy lub Monster Stacker ??

 

bo uzywam Atastophe s4/s5 ale nie do konca dziala super :P a na nim to wyskuje jakie Gporxy jest a na innych jak sprawdzic?

  • 4 miesiące temu...
Opublikowano

Mam to samo pytanie do kogos bardziej ogarnietetgo^^ Chcial bym odpalic np. Ghost Proxy na 1.02k ale niestety zawsze odpala sie Mu.exe jesli nie użyje lunchera3.Tak wiec jak sprawdzic na jakim porcie proxy i ip dziala np. Ghost Proxy po uruchomieniu servera tak zeby wlasnie odpalic przez launcher 3 i zalapalo w haczyku;] o ile takie kombinowanie jest mozliwe.W wierszu polecen pod komenda netstat nic nie pokazuje jesli nie uruchomie klienta, a w gogle nie dokopalem sie do takich inforamcji :) Moze i mogl bym pobawic sie z wildproxy i ktos by sugerowal jego urzycie ale nie chcem ograniczac sie do nedznych uderzen z pięsci bo rownie dobrze speedgear'a mozna odpalic:P Pytanie kieruje do P.Mirraseq

Opublikowano

Użyj jakiegoś servera proxy z google. Jest ich na prawdę mnóstwo, niektóre chodzą niektóre nie, wiec trzeba szukać.

W sprawach Mu Online można na mnie liczyć.

Nie pomagam hakować serwerów na pm.

 

Jak jesteś lamusem to zostaniesz nim do końca ...

A, jak dobry chłopak z Ciebie to wychowasz się na gościa

 

 

Rejestacja: 16.12.2007

KidMod Muonline: 06.09.2010

Moderator MuOnline: 20.09.2010

 

Opublikowano

Ghost proxy działa tylko na protokole angielskim w szczególności wersja 1.02c. 1.02k to protokół koreański więc będzie dc.

Co do IP/Port proxy, ghost używa 10.1.1.1, 44405.

YOU MUST DIE

- Ganon, Koridai

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...