Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Fake GPS - Jak używać na telefonie


Pepo02

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Root to - tradycyjna nazwa konta, które ma pełną kontrolę nad systemem

 

Polecam ci przeprowadzić zabieg na telefonie żeby mieć tego roota bo nie wiem jak wam ale mi gdy odpaliłem Fake GPS z pozorowaniem lokalizacji w opcjach programisty to miałem właśnie Failed to detect location kupiłem za 11 zł chyba tego Fake Gps Spoofer i tam była opcja Root access czy coś w tym stylu i śmigało wszystko

 

Co do roota jak masz Samsunga wykonanie roota jest bardzo proste ...

-----------------------------------------------

502 Bad Gateway

504 Gateway Time-out

23/7 Na MPC :)

-----------------------------------------------

PandoraMT2  2016 - Filmik

PandoraMT2  2014 - Filmik

 

 

 

 

Opublikowano

Oj to ci nie pomogę ale słyszałem że też jest coś z stylu roota

 

Tu masz fragment

 

Jailbreak systemu iOS to proces usuwania ograniczeń narzuconych przez Apple na urządzenia działające pod tym systemem poprzez używanie własnych jąder systemu. Dotyczy to urządzeń iPhone, iPod touch, iPad i Apple TV. Jailbreak umożliwia uzyskanie pełnego dostępu do urządzenia i wgrywanie aplikacji i rozszerzeń, które nie są dostępne poprzez oficjalne źródła dystrybucji Apple – App Store. Urządzenie po jailbreaku wciąż może korzystać z App Store, iTunes i innych normalnych funkcji. Proces ten został uznany za legalny w Stanach Zjednoczonych.

 

Osobiście bym nie oddał mojego telefonu z Androidem za srajfona nie wiem co ludzie w tym widzą a ja dostrzegam że coraz więcej polaków ma srajfony ...

-----------------------------------------------

502 Bad Gateway

504 Gateway Time-out

23/7 Na MPC :)

-----------------------------------------------

PandoraMT2  2016 - Filmik

PandoraMT2  2014 - Filmik

 

 

 

 

Opublikowano

Jeżeli nie znasz się na tym, to poszukaj na necie, bo możesz zrobić cegłę. Ale na androida można albo przez PC (gorsza sprawa) albo przykładowo aplikacja kingoroot która elegancko działa i sama robi roota.

Opublikowano

Jeżeli nie znasz się na tym, to poszukaj na necie, bo możesz zrobić cegłę. Ale na androida można albo przez PC (gorsza sprawa) albo przykładowo aplikacja kingoroot która elegancko działa i sama robi roota.

 

KingoRoot to największy syf jaki widziałem próbowałem tym rootować SG Note 2 zawiesił się na wgrywaniu recovery a i próbowałem SG Ace 3 to wlg masakra skończyło się tak że musiałem wgrywać obu odnowa oprogramowanie a roota wgrywałem ręcznie ...

Na moje szczęście Samsungi to niezabijanie telefony ich tryb Donwload powinien mieć każdy telefon.

Ostatnio jak robiłem formata zaznaczyłem w recovery o jedyną opcje  za dużo bo mi się spieszyło i skasowało mi cały system :D ale właśnie kolejny raz tryb Donwload ocalił mi dupę bo lajtowo można wgrać na nowo oprogramowanie ...

 

Jeszcze wspomnę o LG L7 tego to wgl musiałem do serwisu oddać dobrze że uznali gwarancje bo przy LG po wgraniu recovery coś poszło nie tak (Jakiś tam error na koniec KingoRoot wywalił) i przez recovery skasowałem wszelkie ślady grzebania przy oprogramowaniu a wtedy nie było jeszcze flag co teraz są i nie mieli jak stwierdzić czy coś grzebałem czy nie ...

 

Ogólnie nie polecam ci tego syfu :X  chyba że nie zależy ci na tym telefonie to możesz spróbować może zadziała ...

-----------------------------------------------

502 Bad Gateway

504 Gateway Time-out

23/7 Na MPC :)

-----------------------------------------------

PandoraMT2  2016 - Filmik

PandoraMT2  2014 - Filmik

 

 

 

 

Opublikowano

Z FlashToolem się bardziej zgodzę a i proszę mi nie obrarzać samsunga mój dziadek SG Note II był kupiony miesiąc po premierze to był chyba 2012 rok i działa do teraz 0 usterek nigdy się nie zepsuł tylko raz wymieniłem baterie ...

 

Po wgraniu zmodyfikowanego oprogramowania który dodaje większość funkcji z SG Note 4 nie muszę kupować nowego telefonu :)

-----------------------------------------------

502 Bad Gateway

504 Gateway Time-out

23/7 Na MPC :)

-----------------------------------------------

PandoraMT2  2016 - Filmik

PandoraMT2  2014 - Filmik

 

 

 

 

Opublikowano

Co to jest ten "root"

Root - konto z pełnymi uprawnieniami. Root'a na samsunga zrobić jest bardzo prosto.

i Również na HTC.

oraz pobierz root checker

1. pobierasz "update.zip" na swój model z internetu

2. podłączasz kabel usb do telefonu

3. przenosisz update.zip do głównego katalogu.(nie rozpakowuj update.zip!!!)

4. odłączasz telefon

5. wyłączasz telefon

6. włącz telefon klawiszem startu , klawiszem do podgłaśniania telefonu i guzikiem home( guzik którym przenosisz się na pulpit fona)

7. przyciskasz te 3 przyciski naraz.

8. trzymaj do tąd aż się zacznie włączać

9.klikasz Home(przy opcji Reboot system now)

10. czekasz aż telefon znów się włączy

11. otwierasz appkę Root Checker.

12. czekasz

13. Gotowe

 

Jeśli wynik pozytywny. możesz wyłączyć tą aplikacje i włączyć "Fake GPS"

jeśli negatywny . zrób jeszcze raz.

Posty: 50/100/150/300/500/1000/5000/?
Chcesz się dowiedzieć nieco o mnie? Zapraszam na mój profil ?

Opublikowano

 

Co to jest ten "root"

Root - konto z pełnymi uprawnieniami. Root'a na samsunga zrobić jest bardzo prosto.

i Również na HTC.

oraz pobierz root checker

1. pobierasz "update.zip" na swój model z internetu

2. podłączasz kabel usb do telefonu

3. przenosisz update.zip do głównego katalogu.(nie rozpakowuj update.zip!!!)

4. odłączasz telefon

5. wyłączasz telefon

6. włącz telefon klawiszem startu , klawiszem do podgłaśniania telefonu i guzikiem home( guzik którym przenosisz się na pulpit fona)

7. przyciskasz te 3 przyciski naraz.

8. trzymaj do tąd aż się zacznie włączać

9.klikasz Home(przy opcji Reboot system now)

10. czekasz aż telefon znów się włączy

11. otwierasz appkę Root Checker.

12. czekasz

13. Gotowe

 

Jeśli wynik pozytywny. możesz wyłączyć tą aplikacje i włączyć "Fake GPS"

jeśli negatywny . zrób jeszcze raz.

 

Dzięki, dzisiaj lub jutro spróbuje i odpisze czy zadziala;)

Opublikowano

 

 

Co to jest ten "root"

Root - konto z pełnymi uprawnieniami. Root'a na samsunga zrobić jest bardzo prosto.

i Również na HTC.

oraz pobierz root checker

1. pobierasz "update.zip" na swój model z internetu

2. podłączasz kabel usb do telefonu

3. przenosisz update.zip do głównego katalogu.(nie rozpakowuj update.zip!!!)

4. odłączasz telefon

5. wyłączasz telefon

6. włącz telefon klawiszem startu , klawiszem do podgłaśniania telefonu i guzikiem home( guzik którym przenosisz się na pulpit fona)

7. przyciskasz te 3 przyciski naraz.

8. trzymaj do tąd aż się zacznie włączać

9.klikasz Home(przy opcji Reboot system now)

10. czekasz aż telefon znów się włączy

11. otwierasz appkę Root Checker.

12. czekasz

13. Gotowe

 

Jeśli wynik pozytywny. możesz wyłączyć tą aplikacje i włączyć "Fake GPS"

jeśli negatywny . zrób jeszcze raz.

 

Dzięki, dzisiaj lub jutro spróbuje i odpisze czy zadziala;)

 

spoko :)

Posty: 50/100/150/300/500/1000/5000/?
Chcesz się dowiedzieć nieco o mnie? Zapraszam na mój profil ?

Opublikowano

Osobiście polecam framaroot, zrootował mi nawet chińską podróbkę s5 :D Siedzę trochę w rootach i różnych modach więc jak jeszcze nie dałeś sobie rady to napisz do mnie na PW tam ci pomogę, nie będę tutaj wszystkiego rozpisywać co i jak trzeba zrobić.

1.jpg

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...