Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Mu Prophecy - Exp 100x/50xML No Reset | Full PVP | NoP2Win | No VIP


KedziooR

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam ! Gorąco polecam PVP server z duża ilością graczy i fajnymi ustawieniami :)

Za czas ONLINE dostaje się GoblinPointy za które można kupić seale itd...

Nie trzeba robić donate i wszyscy mają równe szanse. 

Sam dzisiaj dopiero wszedłem a już 350++ naprawdę przyjemny serverek

 

 

Mu Prophecy FULL PVP SERVER

INFORMATION

Name: MuProphecy
Site: MuProphecy Season8+Custom
Version: Season 8 + Custom Season 11(No GL)
Max Player's: 1000
Spot's: 8/12 Mobs ( Press TAB Show SPOT's in MAP )
Reset: NO !!!!
Max Lv: 400
Max ML: 300
ALL CHARACTER'S CREATED LV1
OBS: Server GMT-3(Brazilian Time)

CONFIGURATION

New Iten's Season9/10/11
New Quest System
New Chaos Machine Itens Creator
Hunt Coin (HOT)
PvP System (Like GMO)
Auto Reconnect
Off Store
Off Attack
Custom Invasion's (Hot)
/re auto (Auto Accept PT/Trade/Guild)
/attack (use to Off attack)
/offattack (use to offline UP)


EVENT TIME (GMT-3)

Blood Castle 00:15 / 06:15 / 12:15 / 18:15
Devil Square 2:40 / 09:40 / 14:40 / 20:40
Chaos Castle 03:45 / 08:45 / 13:45 / 18:45 / 23:45
Golden Invasion 01:30 / 07:30 / 13:30 / 19:30
White Wizard 00:30 / 08:30 / 16:30
Stone Golem 04:45 / 12:45 / 20:45
Egg Invasion 02:00 / 10:00 / 18:00
Ice Queen 01:00 / 07:00 / 13:00 / 19:00
Gorgon 02:30 / 14:30
Balrog 00:00 / 08:00 / 16:00
Hydra 5:45 / 17:45
LORENCIA DROP EVENT 12:00 / 22:30
Kentauros 11:35 / 23:35
Queen Bee 21:00
Kundun 10:30 / 22:30
Erohim 10:00 / 22:00
Medusa 11:00 / 23:00
DarkElf Event 08:30 / 20:30
Castle Siege Sábado às 15:00


ADMINISTRATION

ADMIN (Naama)
MM-Cursed

 

Opublikowano

Na jakim seasonie Ty grasz... Ehh wstydziłbyś się ^^

siema mordeczko :) moj ulubiony :P mialem prawie 2 lata przerwy,ale widze stare wygi zostaly :P

 

 

gra ktos kto jeszcze nie ma 400 :)? mi brakuje jeszcze 28lvl i mam 2sloty jak cos wolne. pisac w grze lub tutaj :)

Opublikowano

No to tak wszystko spoko, dużo graczy, dużo polaków ale jest też pare bugów. Najbardziej denerwuję mnie ten z niewidocznymi itemami w inv. Jak się takich itemów pozbyć?

Opublikowano

No to tak wszystko spoko, dużo graczy, dużo polaków ale jest też pare bugów. Najbardziej denerwuję mnie ten z niewidocznymi itemami w inv. Jak się takich itemów pozbyć?

 

nie spotkalem sie z takim bugiem :/

Opublikowano

 

kazdy klient jakbys nie preskanowal,ma cos tkiego. to jest wina antywirusa...

 

Czyli 31 antywirusów się myli, ale Ty masz racje...no logiczne.

 

 

dobrze, nie chcesz nie graj....

Opublikowano

Siema, jak wygląda sytuacja z dropem - wypadajkami i kamieniami? Idzie się samemu wyprać i ogarnąć w miarę szybko set/wingi czy raczej trzeba liczyć na miesiąc+ gry?

 

Wbijam na serwer

  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...