Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Jak dodać komendę tylko dla 1 gracza?


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

tworzysz komendę, dodajesz do niej permisje następnie sprawdzasz czy grupa ją posiada.

 

jeżeli nie chcesz pisać pluginu - tworzysz nową grupę, dodajesz do niej permisje np z essentialsa i tyle :v

Opublikowano

Pewnie korzystasz z PermissionsEx oraz Essentials.

Wystarczy wpisać.

/pex user NICK add essentials.repair
/pex user NICK add essentials.repair.all

tak gdzie jest NICK wpisujesz oczywiście NICK osoby której chcesz dać te uprawnienia. 

 

 

 

@kelnerdev

Twoja wypowiedź była zbędna bo nic nie wprowadziła, a jedynie jeszcze bardziej zamieszała. Napisałeś to pewnie tylko po to by nabić posty........

Opublikowano

Pewnie korzystasz z PermissionsEx oraz Essentials.

Wystarczy wpisać.

/pex user NICK add essentials.repair
/pex user NICK add essentials.repair.all

tak gdzie jest NICK wpisujesz oczywiście NICK osoby której chcesz dać te uprawnienia. 

 

 

 

@kelnerdev

Twoja wypowiedź była zbędna bo nic nie wprowadziła, a jedynie jeszcze bardziej zamieszała. Napisałeś to pewnie tylko po to by nabić posty........

Robercie techniku, myslisz ze nie mam co robic tylko nabijac posty na tym forum? :v

Opublikowano

Pewnie korzystasz z PermissionsEx oraz Essentials.

Wystarczy wpisać.

/pex user NICK add essentials.repair
/pex user NICK add essentials.repair.all

tak gdzie jest NICK wpisujesz oczywiście NICK osoby której chcesz dać te uprawnienia. 

 

 

 

@kelnerdev

Twoja wypowiedź była zbędna bo nic nie wprowadziła, a jedynie jeszcze bardziej zamieszała. Napisałeś to pewnie tylko po to by nabić posty........

Dzięki :)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...