Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Instancja "Szturm na obóz szkoleniowy"


SuperKeruj

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Instancja o nazwie "Szturm na obóz szkoleniowy" ?  xD


Ale zapewne chodzi Ci o obóz Noschana, a jak zdobyć "Kamienny posąg wymiaru" ?


No pomyślmy przez chwile logicznie...


Hmm...


No chyba na tej instancji, c'nie ?  :D


Opublikowano

Aby uniknąć kolejnych pytań tego typu - Naciśnij na swojego questa, wejdź w detale i naciśnij guzik z napisem "Lokalizacja" np. podczas bycia w tej instancji. Wtedy wyświetli Ci miejsce na mapie, do którego masz się udać, aby wykonać cel. Działa to przy każdego rodzaju questach, nawet tych typu "zabij X mobów".
Jesli natomiast nie będzie wyświetlać Ci konkretnych lokacji, to w "detalach" dotyczących zadania masz niektóre fragmenty podświetlone na niebieski. Naciśnij je wtedy i wyświetli Ci lokację, albo sprawdź na youtube.

Z tego co widzę, to grasz na PL wersji gry, więc domyślam się, że wybrałeś także Barusa.
Jeśli natomiast bawisz się na innym serwerze, to polecam zmienić wersję językową, gdyż slang w Aionie oparty jest o angielską wersję gry.

Opublikowano

Do obozu nochsany nie musisz iść przez reshante. Możesz tam w wejść z wieży eltnen ( o ile grasz po stronie Ely bo nie wiem jak jest u asmo ). Npc stoi koło teleportera i tego Aniołka a nazywa się chyba Brando czy jakoś tak. Od niego bierzesz misje na instancje i wchodzisz na lajcie. 

  

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...