-
👋 Witaj na MPCForum!
Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎
- ✅ Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
- ✅ Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
- ✅ System prywatnych wiadomości
- ✅ Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
- ✅ Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy
👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!
Zarejestruj się teraz
- 0

Pytanie
Vizorg
Vizorg
Cześć, dzisiaj zachciało mi się zagrać w dość starą grę (2002) o tytule Harry Potter: Komnata Tajemnic (wersja pudełkowa CD). Instalacja przebiegła pomyślnie, wszystko pięknie ale problem pojawił się przy uruchamianiu. Po kliknięciu na ikonkę startu najpierw wyskoczył komunikat: "Zaloguj się z uprawnieniami administratora i spróbuj ponownie". No to jak mi kazano tak zrobiłem, lecz po kliknięciu na ikonkę nic się nie dzieje. Próbowałem wszystkich możliwych sposobów jeśli chodzi o tryby zgodności, czy to z XP, czy 98 itd, włączać wszystkie opcje typu" wyłacz skalowanie itd" - generalnie wszystkie kombinacje z zakładki zgodność. Nic nie poskutkowało, gra się nie uruchamia. Później spróbowałem sposobu opisanego na tej stronie:
(sposób nr 2) lecz nadal nie poskutkowało. Przeszukałem trochę internetu, gdzieś tam wyczytałem, że komuś pomogło wyłaczenie antywirusa - spróbowałem, bez efektu.
Wie ktoś jak rozwiązać ten problem aby bez tworzenia wirtualnego systemu móc zagrać ?
Specyfikacja:
Windows 10 Home
Intel i5 4460 3,2 Ghz
RAM 8 gb
GTX 970 Palit JetStream
Btw. nie byłem pewny co do działu ale wydaje mi się, że problem ze zgodnością to tutaj.
0 odpowiedzi na to pytanie
Rekomendowane odpowiedzi
Zarchiwizowany
Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.