Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

FC3- Usługa Ubisoft chwilowo nie działa


Spanga

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Dobry,

kiedy się chcę zalogować na uplay (far cry3, gra pobrana na steam) wywala komunikat że usługa ubisoft CHWILOWO NIE DZIAŁA. Faktycznie jest jakiś problem czy tylko u mnie tak odwala?

 

 

Dodam że gram z ubuntu, wine 1.9.12

Opublikowano

Tylko że na steam oznaczało by to ściąganie od nowa samej gry, czyli na moim necie 40 godzin. Chyba że sciagne samego clienta uplay i po zalogowaniu będę mógł sparowac go ze steamem?

 

Wysłane z mojego SM-J500FN przy użyciu Tapatalka

 

 

Opublikowano

To jeżeli masz tyle pobierać, to lepiej nie próbować. Mam na Uplay Assasina, spróbuje go odpalić, zobaczymy czy też to będę miał.

 

@Edit

Podczas instalacji Uplay i Assasin`s Creed nie miałem problemów. Normalnie się odpalił. Może wkradł Ci się jakiś błąd podczas instalacji Uplay. Reinstall clienta by mógł pomóc. Albo to wina systemu.

Opublikowano

Tylko jak zrobić reinstall samego clienta bez ściągania całej gry?

 

Wysłane z mojego SM-J500FN przy użyciu Tapatalka

 

 

Opublikowano

Tego to ja nie wiem. Nie jestem fanem innych klientów prócz Steam. A na Steam musiałbyś odinstalować przy tym gry, więc na Uplay też tak pewnie jest.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...