Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Nie respią mi się pokemony przy lurach


zima1998

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jak chodzę koło lurów to nic mi się nie respi lub pojawia się na ok pół sekundy i od razu znika. Chodzę na ogół z kumplem i wszystkim działa normalnie. Jednak brak możliwości korzystania z lurów jest dość irytujące. Ktoś ma jakieś pomysły?

Pomogłem lub starałem się pomóc? Like mile widziany ;)


687_logo5_bez_t_a_tn.jpg

Opublikowano

Właśnie GPS działa dobrze nie mam żadnych teleportów ani odbiegbięć od pokestopa.

Pomogłem lub starałem się pomóc? Like mile widziany ;)


687_logo5_bez_t_a_tn.jpg

Opublikowano

Nawet jak stanę na chwilę przy lurze to poksy znikają od razu po pojawieniu nie ma szans nawet kliknąć na nie.

Pomogłem lub starałem się pomóc? Like mile widziany ;)


687_logo5_bez_t_a_tn.jpg

Opublikowano

Reinstall apki robiłeś? Może po prostu łapie błędy?

Tak robiłem reinstall apki, telefonu, przelogowywałem się na inne konta nic nie pomaga. Wie ktoś może kiedy mają naprawić to śmieszne logowanie? Mogę się zalogować tylko i wyłącznie przez stacjonarne WiFi, a to jest wkurzające szukać hotspota jak się gra zatnie...

Pomogłem lub starałem się pomóc? Like mile widziany ;)


687_logo5_bez_t_a_tn.jpg

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...