Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Zakończona]COACHING W LOLU FREE - WIĘCEJ INFO W TEMACIE (NIE BOOSTING)


Silverek™

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ja,z chęcią lecz dopiero lvluje 2 konto ponieważ tamte mi sie zapodziało nie szkodzi? :)

Milunia ! życiem Kubi Producentem
 

Opublikowano

Z czystej ciekawości się spytam.

Dlaczego za free? Jakby nie było poświęcasz 2h na jedną osobę. Jaki w tym cel oprócz nauczenia kogoś rozgrywki? Poprostu jestem ciekaw.

Nie jestem pieprzoną polską cebulą, że wszystko musi być coś za coś. 

 

 

 

Jaki w tym cel oprócz nauczenia kogoś rozgrywki?

Zmniejszyć ilość płaczków i flamerów.

„Can you feel it?

Your future, torn away.

There is no escape, only oblivion.”

Opublikowano

Podziwiam...może za parę lat wrócę do Lola bo toksyczne rakowisko wyjdzie z gimnazjum. Tak czy siak cel szczytny w pełni wspieram mentalnie :p

Opublikowano

Konfiguracji Bol'a też uczysz xD?

Na GG mam nawet gdzieś od Ciebie paczkę skryptów do niego xD

Zapraszam Cię na ts3. Opowiesz jaki to biedny jesteś i możesz sobie wysyłać jak chcesz, ja pokaże historie z skype, a jak chcesz mnie upokorzyć to powodzenia życzę, zły adres wybrałeś. Niby starszy jesteś, chcesz się żenić, a zachowujesz się jak gówniarz z gimbazy. Jeżeli to prawda z tym ślubem to współczuję twojej przyszłej żonie.

„Can you feel it?

Your future, torn away.

There is no escape, only oblivion.”

Opublikowano

 

Konfiguracji Bol'a też uczysz xD?

Na GG mam nawet gdzieś od Ciebie paczkę skryptów do niego xD

Zapraszam Cię na ts3. Opowiesz jaki to biedny jesteś i możesz sobie wysyłać jak chcesz, ja pokaże historie z skype, a jak chcesz mnie upokorzyć to powodzenia życzę, zły adres wybrałeś. Niby starszy jesteś, chcesz się żenić, a zachowujesz się jak gówniarz z gimbazy. Jeżeli to prawda z tym ślubem to współczuję twojej przyszłej żonie.

 

Napisałem prawdę więc w czym masz problem?

Wysyłaj, pokazuj co chcesz xD Jakoś mnie to nie rusza.

Ucz ludzi jak tracić kotna do Lol'a najlepszy w tym jesteś :v

784091427630431250239.png

Regulamin sygnatur

Opublikowano

 

Wysyłaj, pokazuj co chcesz  xD Jakoś mnie to nie rusza.

Ucz ludzi jak tracić kotna do Lol'a najlepszy w tym jesteś  :v

nie straciłem ani jednego konta przez tyle lat grania(prócz tego co miałeś niby kupić, a sam je zbociłeś), nwm po co zaczynasz prowo w temacie tutaj, a dla mnie zachowujesz sie jak tchórz, bo boisz się zamienić słowo, a tu pokazujesz z siebie cwaniaka

„Can you feel it?

Your future, torn away.

There is no escape, only oblivion.”

Opublikowano

 

 

Wysyłaj, pokazuj co chcesz  xD Jakoś mnie to nie rusza.

Ucz ludzi jak tracić kotna do Lol'a najlepszy w tym jesteś  :v

nie straciłem ani jednego konta przez tyle lat grania(prócz tego co miałeś niby kupić, a sam je zbociłeś), nwm po co zaczynasz prowo w temacie tutaj, a dla mnie zachowujesz sie jak tchórz, bo boisz się zamienić słowo, a tu pokazujesz z siebie cwaniaka

 

Boje ? xD

Napisałeś wiązankę, więc cie olałem jak zwykłe gówno :v

784091427630431250239.png

Regulamin sygnatur

Opublikowano

 

 

 

Wysyłaj, pokazuj co chcesz  xD Jakoś mnie to nie rusza.

Ucz ludzi jak tracić kotna do Lol'a najlepszy w tym jesteś  :v

nie straciłem ani jednego konta przez tyle lat grania(prócz tego co miałeś niby kupić, a sam je zbociłeś), nwm po co zaczynasz prowo w temacie tutaj, a dla mnie zachowujesz sie jak tchórz, bo boisz się zamienić słowo, a tu pokazujesz z siebie cwaniaka

 

Boje ? xD

Napisałeś wiązankę, więc cie olałem jak zwykłe gówno :v

 

to po uj tu wchodzisz? 

 

 

 

odświeżam

„Can you feel it?

Your future, torn away.

There is no escape, only oblivion.”

Opublikowano

 

 

 

 

Wysyłaj, pokazuj co chcesz  xD Jakoś mnie to nie rusza.

Ucz ludzi jak tracić kotna do Lol'a najlepszy w tym jesteś  :v

nie straciłem ani jednego konta przez tyle lat grania(prócz tego co miałeś niby kupić, a sam je zbociłeś), nwm po co zaczynasz prowo w temacie tutaj, a dla mnie zachowujesz sie jak tchórz, bo boisz się zamienić słowo, a tu pokazujesz z siebie cwaniaka

 

Boje ? xD

Napisałeś wiązankę, więc cie olałem jak zwykłe gówno :v

 

to po uj tu wchodzisz? 

 

 

 

odświeżam

 

Żeby karmić takiego raka jak Ty.

784091427630431250239.png

Regulamin sygnatur

Opublikowano

Jedynie co mogę powiedzieć to podziwiam, że nic z tej nauki nie chcesz :)

 

Oby więcej takich ludzi spotkać na swojej drodze.

nE6BLlT.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...