Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Podkrecanie monitora


Kamilq120

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Żadne OC, jak nie obsługuje, to będzie ci walić paski. Mój ma w Windowsie niby 60 Hz, ale w specyfikacji jest obsługa do 75 Hz. Działa, bo tyle obsługuje. Jeśli dasz więcej niż obsługuje uzyskasz paski, nieobsługiwany tryb.

Opublikowano

Jest to możliwe, ale też zależy od typu samego monitora. Tu może być dobrze, tu nie. Zawsze kiedy od początku będzie coś źle, to automatycznie powróci poprzednia specyfikacja, typu znowu się ustawi na domyślne Hz.

Opublikowano

Jest to możliwe, ale też zależy od typu samego monitora. Tu może być dobrze, tu nie. Zawsze kiedy od początku będzie coś źle, to automatycznie powróci poprzednia specyfikacja, typu znowu się ustawi na domyślne Hz.

To wiadomo, bardziej chodzi o to czy na dłuższą metę nie będzie problemów bo niestety gwarancji na monitor juz nie mam a nie chciałbym go spalić czy cos innego mu zrobic.

Opublikowano

Najpierw sprawdź na stronie producenta, ile twój monitor może mieć maksymalnie Hz, wyżej możesz się bawić, ale jeżeli nie masz tej gwarancji to nie polecam.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...