Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[VM] #8 Zagrajmy na Lotharia.pl by f0rce


F0RceYT

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

cytuje post z dzialu publikacja
"

NIE POLECAM SERWERA NIKOMU! NIE MARNUJCIE NAWET ZLOTOWKI NA SERWER KTOREGO DEVELOPEREM JEST 17 LATEK
podczas tzw lagow lub gdy wyrzucalo kanaly na poczatku serwera pewien gm postanowil za pln'y rzucac bossy pewnej gildii
na mapach +95 "TOPOWI" gracze bili moze nadal bija bossy na DMG

Czemu ceny wciaz ida w gore?

przez yang buga ktory wystepowal na  poczatku serwera :)

na poczatku serwera z bossow na mapce 95 albo ze smoka nawet do 9 magicznych metali mozna bylo wydropic na jedna osobe grajaca na dmghacku
gdy juz sie dorobili oczywiscie drop dostal nerfa by nic nie bylo podejrzane :)
balmora i sprzedawanie brylek?

lotharia sprzedawanie eq
JEDYNYMI GM ktorzy naprawde staraja sie ale to bardzo ich zalezy jest Ignacy I Wurst serio..
dziwne, ze jeden z developerow odszedl aa i gm jednak zrezygnowal... chyba niektorzy nie chca brac w tym udzialu :)

jak juz powiedzialem developer ma 17 lat i inteligencja nie grzeszy takze mozna spodziewac sie ze serwer padnie we wrzesniu pazdzierniku moze w listopadzie gdy zacznie sie rok szkolny :)

Kupon 50SM 5kk 2 dni 10 kk 2 dni 50 kk?
gracze akurat jednej top gildii zaczeli masowo wolac o wymiane eq za cs go lub inny serwer?

podziekuje za taki serwer :) zapowiadal sie mega nawet ten 100 lvl dobilem ale gdy popatrzylem co sie dzieje to podziekuje :)
do adminow :)
gdy wywalacie kanal postarajcie sie jednak wszystkich wywalic nastepnym razem :)"
nie polecam serwera! nie grajcie tu a szczegolnie Ty force :)"

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...