Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

SkyBlock co byście chcieli na takim serwerze


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Oczywiście skyblock, klasyczny. Oczywiście dodatkowo jakieś

standardowe areny PVP i Parkour, mini-eventy co jakiś czas, 

spawn i sklep z itemami ;)

 

I to wszystko, nie znoszę dropów i innych dodatków od tryby Easyhc.

 

SkyBlock z dropem to nie skyblock.

Grands Gerther Givenchex

Opublikowano

Jeśli chcesz napisz na PW to kopsnę Ci parę pluginów na Skyblocka, takich jak koledzy wyżej piszą, które są lepsze niż jakieś darmowe :)

Opublikowano

Jak nie zrobisz dodatków na serwie to gracze na nim nie zostaną i bedziesz mieć 5 osób max.. 

Opublikowano

 

Jak nie zrobisz dodatków na serwie to gracze na nim nie zostaną i bedziesz mieć 5 osób max..

Serwerów starego typu jest naprawdę mało więc na pewno jakoś się utrzyma.

@topic

Tak jak mówią koledzy up, poproś jedynie technika o napisanie pluginy na wyspy.

 

jest malo bo sie nie oplaca takich serwerów bez niczego robic

Opublikowano

 

 

Jak nie zrobisz dodatków na serwie to gracze na nim nie zostaną i bedziesz mieć 5 osób max..

Serwerów starego typu jest naprawdę mało więc na pewno jakoś się utrzyma.

@topic

Tak jak mówią koledzy up, poproś jedynie technika o napisanie pluginy na wyspy.

jest malo bo sie nie oplaca takich serwerów bez niczego robic
Nawet nie wiesz jak ludzie chcieli by zobaczyć takie serwery, jak były za czasów wersji 1.5
Opublikowano

 

 

 

Jak nie zrobisz dodatków na serwie to gracze na nim nie zostaną i bedziesz mieć 5 osób max..

Serwerów starego typu jest naprawdę mało więc na pewno jakoś się utrzyma.

@topic

Tak jak mówią koledzy up, poproś jedynie technika o napisanie pluginy na wyspy.

jest malo bo sie nie oplaca takich serwerów bez niczego robic
Nawet nie wiesz jak ludzie chcieli by zobaczyć takie serwery, jak były za czasów wersji 1.5

 

Taa, myślisz, że w tych czasach takie serwery wypalą? Teraz ludzie są tacy leniwi, że im trudno kopać 64 cobbla bez autokopania, dlatego sa teraz same easy serwery. Pozatym nikomu noe chciałoby się co chwilę zmieniać wersji żeby na sb wbić. A zrobienie takiego serwera to zło. Nie byłoby zarobku, serwer by na siebie nie zarabiał, na 1.5.2 dużo było cheatów, a mało antycheatów, explotiy na wywalanie serwa itd.. 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...