Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Czy można złapać Mew i Mewtwo?


NizSu

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ditto oraz wszystkie legendarne (Mew, Mewtwo, Articuno, Zapdos i Moltres) są niedostępne i nie da się ich złapać. 

Opublikowano

Na chwilę obecną są niedostępne, ale z tego co słyszałam to mają być nagrodą za jakieś eventy. xp

Wątpię. Stracą na wartości, bo mają być "unikalne", a nie do zdobycia ot tak z eventu. Raczej do złapania z szansą 0,0000000000001%, w końcu rzadkie Pokemony i w serii i w grze. Nie da się ich złapać a wszystko to, co w necie to fake.

ezgif-com-effects.gif

Opublikowano

Są dostępne w jajkach ( 20 km   , szansa 1/20  ) , takie fioletowe które dostaje się za zakupy cionsów.

 

Nie ma na razie możliwości wyklucia jajek, możliwe że związane to jest z lewelem 

Mózg to nie mydło; nie ubędzie Ci go, gdy go użyjesz.

Opublikowano

Są dostępne w jajkach ( 20 km   , szansa 1/20  ) , takie fioletowe które dostaje się za zakupy cionsów.

 

Nie ma na razie możliwości wyklucia jajek, możliwe że związane to jest z lewelem 

 

Gdzie ty się takich bzdur naczytałeś?

Opublikowano

Są dostępne w jajkach ( 20 km   , szansa 1/20  ) , takie fioletowe które dostaje się za zakupy cionsów.

 

Nie ma na razie możliwości wyklucia jajek, możliwe że związane to jest z lewelem 

 

Chyba pomyliłeś gry. Nie ma i nie będzie ich w jajkach. 

ezgif-com-effects.gif

Opublikowano

To gdzie mają być skoro w kodzie gry jest wyraźnie napisane że współczynnik złapania ich jest 0.

Zrób zakupy za coinsy, poszukaj ewentów organizowanych przez twórców gry,  uczestnicz czynnie w wykrywaniu błędów w grze to zobaczysz u siebie kiedyś fioletowe jajka jak nagrodę.  

 

Można je dostać tylko i wyłącznie.  Nie jest udowodnione że komukolwiek się wykluł czy je nawet widział.

 Na chwilę obecną ich  nie ma i na razie nie będzie w grze.  Tak samo można się domyślać tylko, akurat to co napisałem to z reddita najczęściej powtarzane informacje. 

Mózg to nie mydło; nie ubędzie Ci go, gdy go użyjesz.

Opublikowano

To gdzie mają być skoro w kodzie gry jest wyraźnie napisane że współczynnik złapania ich jest 0.

Zrób zakupy za coinsy, poszukaj ewentów organizowanych przez twórców gry,  uczestnicz czynnie w wykrywaniu błędów w grze to zobaczysz u siebie kiedyś fioletowe jajka jak nagrodę.  

 

Można je dostać tylko i wyłącznie.  Nie jest udowodnione że komukolwiek się wykluł czy je nawet widział.

 Na chwilę obecną ich  nie ma i na razie nie będzie w grze.  Tak samo można się domyślać tylko, akurat to co napisałem to z reddita najczęściej powtarzane informacje. 

 

No ale nawet z jajek ich nie dostaniesz bo ich nie ma w grze. 

ezgif-com-effects.gif

Opublikowano

To gdzie mają być skoro w kodzie gry jest wyraźnie napisane że współczynnik złapania ich jest 0.

Zrób zakupy za coinsy, poszukaj ewentów organizowanych przez twórców gry,  uczestnicz czynnie w wykrywaniu błędów w grze to zobaczysz u siebie kiedyś fioletowe jajka jak nagrodę.  

 

Można je dostać tylko i wyłącznie.  Nie jest udowodnione że komukolwiek się wykluł czy je nawet widział.

 Na chwilę obecną ich  nie ma i na razie nie będzie w grze.  Tak samo można się domyślać tylko, akurat to co napisałem to z reddita najczęściej powtarzane informacje. 

 

To piszesz o jakichś fioletowych jajkach, a później mówisz, że nie jest udowodnione, że ktokolwiek je widział, serio? Odstaw czytanie bajek z reddita. 

 

To, że legendy w plikach mają/miały catch rate 0% to nie znaczy, że będą dostępne z jajek. Równie dobrze może być to coś związanego z eventami lub będą do złapania tylko za pomocą Master Balla (jeśli/kiedy wejdzie).

 

Master ball w oryginalnej serii ma 100% szans na złapanie pokemona. Więc catch rate może dotyczyć innych pokeballi, a MB będzie łapał ignorując tę wartość. 

Zresztą zmiana Catch rate to kwestia jednego apdejta, więc kto powiedział, że nie jest to tylko na tymczasowe?

 

Opcji jest mnóstwo i o ile każda jest możliwa to ta z jajkami, które dostaje się za kupowanie płatnych itemów, wydaje się najgłupsza. Ludzie mieliby ból dupy, że gra jest p2w (Mewtwo ma op staty). Niantic nie są takimi debilami, żeby zrazić do siebie community takim głupim pomysłem.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...