Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Skrypt na anty logout na danym świecie


CevaBikaGaming

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siema.

 

Potrzebuje skryptu że gdy gracz jest w świecie "arena" i lognie to zabija go i pisze do wszystkich "Gracz NICK wylogował się na Arenie i stracił przedmioty!"

 

plus co 30 sekund pisze do wszystkich graczy na świecie "arena": "&4Pamietaj, jesli sie tu wylogujesz stracisz przedmioty!"

Opublikowano


on quit:

if player world is "arena":

kill player

broadcast "Gracz %player% wylogowal sie na arenie i stracil przedmioty"

every 30 seconds:

loop all players:

if loop-player world is "arena":

send "&4Pamietaj, jesli sie tu wylogujesz stracisz przedmioty"

 

 

 

Opublikowano

Bo ten skrypt co kolega napisał wyżej działa tak ze jak ktoś wyjdzie z tego świata to deda.

Bo ten skrypt co kolega napisał wyżej działa tak ze jak ktoś wyjdzie z tego świata to deda.

Bo ten skrypt co kolega napisał wyżej działa tak ze jak ktoś wyjdzie z tego świata to deda.

Bo ten skrypt co kolega napisał wyżej działa tak ze jak ktoś wyjdzie z tego świata to deda.

Bo ten skrypt co kolega napisał wyżej działa tak ze jak ktoś wyjdzie z tego świata to deda.

Opublikowano

powinno być if player is in world "arena"

Jeśli ci pomogłem to daj lajka ❤️ 

 

Opublikowano
on quit:
    if player world is "arena":
        kill player
        broadcast "Gracz %player% wylogowal sie na arenie i stracil przedmioty"
every 30 seconds:
    loop all players:
        if loop-player world is "arena":
            send "&4Pamietaj, jesli sie tu wylogujesz stracisz przedmioty"

 

czemu nie loopujesz graczy w danym swiecie, tylko na całym serwerze? 

 

 

 

 

fKJeAI4.jpg

 

 

 

Opublikowano

@up tak jak mówiłem

Jeśli ci pomogłem to daj lajka ❤️ 

 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...