Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

PayPal zamrożone pieniądze, spór


Mr.Burn

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam. Wczoraj sprzedałem na eBayu pewien przedmiot za 45dolarów. W aukcji miałem zaznaczoną opcję że ni przyjmuje zwrotów, oraz w opisie aukcji miałem wyraźni napisane że wiesz co kupujesz i zwrotów nie przyjmuje. Kupił ode mnie jakiś koleś i coś mi zaczął pisać, że ma problemy z płatnościa i żebym mu podał e-mail w celu przelania kasy na PayPal poza eBayem. No to mu podałem, lecz kasa przyszła do mnie "zamrożona" (nie mogę jej wypłacić ani nic, muszę poczekać 21 dni). Trochę o tym poczytałem no i spoko, poczekam. Ale za okolo dwie godziny znów do mnie on pisze, że przedmiot mu nie działa i założył mi sprawę w PayPal. I teraz to już całkiem kasa nawet nie jest widoczna. Jak mam to rozwiązać? Mam około 20 dni na odpowiedzeni w tej sprawie. Czy jeżeli nie będę się odzywał to po prostu kasa do niego wróci? Chciałem wysłać mu drugi taki przedmiot ale skąd będę miał pewność, że ja mu go wyślę, a on sprawę zamknie? Jak najlepiej to rozwiązać? Pomóżcie.. Pozdrawiam, Damian.

VPS: ON

 

 

Więcej na PW.

Opublikowano

Jeśli nie odpowiesz na sprawę to nie będzie jej(chyba tak?)

Co mu niby przesłałeś?

 

Nawet się nie ubezpieczyłeś tzn:

nie wysłał tego jako gift dla rodziny

nie napisał w informacji, że chodzi tu o wirtualny przedmiot? Zwroty nie będą przyjmowane

 

Wysłał ci fake kase tzn. zapłaconą fakturę? xD

f1a327ea2f.png

Opublikowano

Jeśli nie odpowiesz na sprawę to nie będzie jej(chyba tak?)

Co mu niby przesłałeś?

 

Nawet się nie ubezpieczyłeś tzn:

nie wysłał tego jako gift dla rodziny

nie napisał w informacji, że chodzi tu o wirtualny przedmiot? Zwroty nie będą przyjmowane

 

Wysłał ci fake kase tzn. zapłaconą fakturę? xD

Przecież sprawa nie może się od tak zamknąć. Wysłał mi normalnie kasę ale mam ją zamrożoną czyli nie mogę z nią nic zrobić

VPS: ON

 

 

Więcej na PW.

Opublikowano

Mozliwe, ze dales sie wyruchac. Poczytaj o oszustach z ebay/paypal, bardzo popularna metoda, jako ze w wiekszosci spraw grupy biora strone kupujacego.

Akurat o refund na pp nie jest ciezko. Najlepiej chyba bedzie, jak odesle Ci przedmiot, a ty mu kase.

Opublikowano

Mozliwe, ze dales sie wyruchac. Poczytaj o oszustach z ebay/paypal, bardzo popularna metoda, jako ze w wiekszosci spraw grupy biora strone kupujacego.

Akurat o refund na pp nie jest ciezko. Najlepiej chyba bedzie, jak odesle Ci przedmiot, a ty mu kase.

Ale muszę wpłacić kasę na PayPal i mu wtedy wysłać? A ta, która jest zamrożona w tej sprawie wróci do mnie?

VPS: ON

 

 

Więcej na PW.

Opublikowano

 

Mozliwe, ze dales sie wyruchac. Poczytaj o oszustach z ebay/paypal, bardzo popularna metoda, jako ze w wiekszosci spraw grupy biora strone kupujacego.

Akurat o refund na pp nie jest ciezko. Najlepiej chyba bedzie, jak odesle Ci przedmiot, a ty mu kase.

Ale muszę wpłacić kasę na PayPal i mu wtedy wysłać? A ta, która jest zamrożona w tej sprawie wróci do mnie?

 

Wydaje mi sie, ze zamrozona wroci do niego, jesli dojdziecie do jakiegos porozumienia.

Sam od kilku lat nie korzystam juz z pp, bo dla mnie to scierwo.

Opublikowano

 

 

Mozliwe, ze dales sie wyruchac. Poczytaj o oszustach z ebay/paypal, bardzo popularna metoda, jako ze w wiekszosci spraw grupy biora strone kupujacego.

Akurat o refund na pp nie jest ciezko. Najlepiej chyba bedzie, jak odesle Ci przedmiot, a ty mu kase.

Ale muszę wpłacić kasę na PayPal i mu wtedy wysłać? A ta, która jest zamrożona w tej sprawie wróci do mnie?

 

Wydaje mi sie, ze zamrozona wroci do niego, jesli dojdziecie do jakiegos porozumienia.

Sam od kilku lat nie korzystam juz z pp, bo dla mnie to scierwo

Niestety na eBayu tylko taka możliwość jest. Wpłacił mi 44dolary z czego do mnie przyszło bodajże 41.80 (nieźle kasę ciągną). No i jak klikam, że oddam mu kase i wpisuje ze 41.8 dolara to wyskakuje, że nie mam takich środków. Po prostu z tą kasą nie mogę NIC zrobić. Musze odczekać 21dni ....

 

 

A może zrobię roszczenie? I wtedy przedstawie dowody że w opisie aukcji było, że nie przyjmuje zwrotow i ni odpowiadam za nic? A druga opcja to jak przeleje kase na PayPal i mu oddam, to ta co jest zamrozona bedzie dla mnie? 

VPS: ON

 

 

Więcej na PW.

Opublikowano

 

 

 

Mozliwe, ze dales sie wyruchac. Poczytaj o oszustach z ebay/paypal, bardzo popularna metoda, jako ze w wiekszosci spraw grupy biora strone kupujacego.

Akurat o refund na pp nie jest ciezko. Najlepiej chyba bedzie, jak odesle Ci przedmiot, a ty mu kase.

Ale muszę wpłacić kasę na PayPal i mu wtedy wysłać? A ta, która jest zamrożona w tej sprawie wróci do mnie?

 

Wydaje mi sie, ze zamrozona wroci do niego, jesli dojdziecie do jakiegos porozumienia.

Sam od kilku lat nie korzystam juz z pp, bo dla mnie to scierwo

Niestety na eBayu tylko taka możliwość jest. Wpłacił mi 44dolary z czego do mnie przyszło bodajże 41.80 (nieźle kasę ciągną). No i jak klikam, że oddam mu kase i wpisuje ze 41.8 dolara to wyskakuje, że nie mam takich środków. Po prostu z tą kasą nie mogę NIC zrobić. Musze odczekać 21dni ....

 

 

A może zrobię roszczenie? I wtedy przedstawie dowody że w opisie aukcji było, że nie przyjmuje zwrotow i ni odpowiadam za nic? A druga opcja to jak przeleje kase na PayPal i mu oddam, to ta co jest zamrozona bedzie dla mnie? 

paypal/ebay ma wyjebane w to czy przyjmujesz zwroty czy nie

Opublikowano

 

 

 

 

Mozliwe, ze dales sie wyruchac. Poczytaj o oszustach z ebay/paypal, bardzo popularna metoda, jako ze w wiekszosci spraw grupy biora strone kupujacego.

Akurat o refund na pp nie jest ciezko. Najlepiej chyba bedzie, jak odesle Ci przedmiot, a ty mu kase.

Ale muszę wpłacić kasę na PayPal i mu wtedy wysłać? A ta, która jest zamrożona w tej sprawie wróci do mnie?

 

Wydaje mi sie, ze zamrozona wroci do niego, jesli dojdziecie do jakiegos porozumienia.

Sam od kilku lat nie korzystam juz z pp, bo dla mnie to scierwo

Niestety na eBayu tylko taka możliwość jest. Wpłacił mi 44dolary z czego do mnie przyszło bodajże 41.80 (nieźle kasę ciągną). No i jak klikam, że oddam mu kase i wpisuje ze 41.8 dolara to wyskakuje, że nie mam takich środków. Po prostu z tą kasą nie mogę NIC zrobić. Musze odczekać 21dni ....

 

 

A może zrobię roszczenie? I wtedy przedstawie dowody że w opisie aukcji było, że nie przyjmuje zwrotow i ni odpowiadam za nic? A druga opcja to jak przeleje kase na PayPal i mu oddam, to ta co jest zamrozona bedzie dla mnie? 

paypal/ebay ma wyjebane w to czy przyjmujesz zwroty czy nie

 

No to przelac kase na PayPal i oddac mu? I wtedy ta zamrozona wroci do mnie? Czy nic nie robic i sami mu tę zamrożoną oddadzą? Myślę, że jak oleję sprawę to bez konsekwencji będzie?

VPS: ON

 

 

Więcej na PW.

Opublikowano

 

 

 

 

 

Mozliwe, ze dales sie wyruchac. Poczytaj o oszustach z ebay/paypal, bardzo popularna metoda, jako ze w wiekszosci spraw grupy biora strone kupujacego.

Akurat o refund na pp nie jest ciezko. Najlepiej chyba bedzie, jak odesle Ci przedmiot, a ty mu kase.

Ale muszę wpłacić kasę na PayPal i mu wtedy wysłać? A ta, która jest zamrożona w tej sprawie wróci do mnie?

 

Wydaje mi sie, ze zamrozona wroci do niego, jesli dojdziecie do jakiegos porozumienia.

Sam od kilku lat nie korzystam juz z pp, bo dla mnie to scierwo

Niestety na eBayu tylko taka możliwość jest. Wpłacił mi 44dolary z czego do mnie przyszło bodajże 41.80 (nieźle kasę ciągną). No i jak klikam, że oddam mu kase i wpisuje ze 41.8 dolara to wyskakuje, że nie mam takich środków. Po prostu z tą kasą nie mogę NIC zrobić. Musze odczekać 21dni ....

 

 

A może zrobię roszczenie? I wtedy przedstawie dowody że w opisie aukcji było, że nie przyjmuje zwrotow i ni odpowiadam za nic? A druga opcja to jak przeleje kase na PayPal i mu oddam, to ta co jest zamrozona bedzie dla mnie? 

paypal/ebay ma wyjebane w to czy przyjmujesz zwroty czy nie

 

No to przelac kase na PayPal i oddac mu? I wtedy ta zamrozona wroci do mnie? Czy nic nie robic i sami mu tę zamrożoną oddadzą? Myślę, że jak oleję sprawę to bez konsekwencji będzie?

 

jak zalozyl refunda o ten hajs ktory jest zamrozony to oddadza mu go, jak ty mu wyslesz te 40 baksow to on zrobi na tobie double dipa (2x hajs i item)

Opublikowano

 

 

 

 

 

 

Mozliwe, ze dales sie wyruchac. Poczytaj o oszustach z ebay/paypal, bardzo popularna metoda, jako ze w wiekszosci spraw grupy biora strone kupujacego.

Akurat o refund na pp nie jest ciezko. Najlepiej chyba bedzie, jak odesle Ci przedmiot, a ty mu kase.

Ale muszę wpłacić kasę na PayPal i mu wtedy wysłać? A ta, która jest zamrożona w tej sprawie wróci do mnie?

 

Wydaje mi sie, ze zamrozona wroci do niego, jesli dojdziecie do jakiegos porozumienia.

Sam od kilku lat nie korzystam juz z pp, bo dla mnie to scierwo

Niestety na eBayu tylko taka możliwość jest. Wpłacił mi 44dolary z czego do mnie przyszło bodajże 41.80 (nieźle kasę ciągną). No i jak klikam, że oddam mu kase i wpisuje ze 41.8 dolara to wyskakuje, że nie mam takich środków. Po prostu z tą kasą nie mogę NIC zrobić. Musze odczekać 21dni ....

 

 

A może zrobię roszczenie? I wtedy przedstawie dowody że w opisie aukcji było, że nie przyjmuje zwrotow i ni odpowiadam za nic? A druga opcja to jak przeleje kase na PayPal i mu oddam, to ta co jest zamrozona bedzie dla mnie? 

paypal/ebay ma wyjebane w to czy przyjmujesz zwroty czy nie

 

No to przelac kase na PayPal i oddac mu? I wtedy ta zamrozona wroci do mnie? Czy nic nie robic i sami mu tę zamrożoną oddadzą? Myślę, że jak oleję sprawę to bez konsekwencji będzie?

 

jak zalozyl refunda o ten hajs ktory jest zamrozony to oddadza mu go, jak ty mu wyslesz te 40 baksow to on zrobi na tobie double dipa (2x hajs i item)

 

Hahahaha gadane kocur :D zyli czekać i nic z tym nie robić. Bo jak chciałem mu wysłać rownowartosc tego hajsu to nie mogę, bo jest wlasnie zamrozony. Dzieki ziomek :P

VPS: ON

 

 

Więcej na PW.

Opublikowano

 

 

 

 

 

 

 

Mozliwe, ze dales sie wyruchac. Poczytaj o oszustach z ebay/paypal, bardzo popularna metoda, jako ze w wiekszosci spraw grupy biora strone kupujacego.

Akurat o refund na pp nie jest ciezko. Najlepiej chyba bedzie, jak odesle Ci przedmiot, a ty mu kase.

Ale muszę wpłacić kasę na PayPal i mu wtedy wysłać? A ta, która jest zamrożona w tej sprawie wróci do mnie?

 

Wydaje mi sie, ze zamrozona wroci do niego, jesli dojdziecie do jakiegos porozumienia.

Sam od kilku lat nie korzystam juz z pp, bo dla mnie to scierwo

Niestety na eBayu tylko taka możliwość jest. Wpłacił mi 44dolary z czego do mnie przyszło bodajże 41.80 (nieźle kasę ciągną). No i jak klikam, że oddam mu kase i wpisuje ze 41.8 dolara to wyskakuje, że nie mam takich środków. Po prostu z tą kasą nie mogę NIC zrobić. Musze odczekać 21dni ....

 

 

A może zrobię roszczenie? I wtedy przedstawie dowody że w opisie aukcji było, że nie przyjmuje zwrotow i ni odpowiadam za nic? A druga opcja to jak przeleje kase na PayPal i mu oddam, to ta co jest zamrozona bedzie dla mnie? 

paypal/ebay ma wyjebane w to czy przyjmujesz zwroty czy nie

 

No to przelac kase na PayPal i oddac mu? I wtedy ta zamrozona wroci do mnie? Czy nic nie robic i sami mu tę zamrożoną oddadzą? Myślę, że jak oleję sprawę to bez konsekwencji będzie?

 

jak zalozyl refunda o ten hajs ktory jest zamrozony to oddadza mu go, jak ty mu wyslesz te 40 baksow to on zrobi na tobie double dipa (2x hajs i item)

 

Hahahaha gadane kocur :D zyli czekać i nic z tym nie robić. Bo jak chciałem mu wysłać rownowartosc tego hajsu to nie mogę, bo jest wlasnie zamrozony. Dzieki ziomek :P

 

moze i stracisz 40 dolcow ale nie dasz sie opierdolic na 80, dobre i tyle

Opublikowano

 

 

 

 

 

 

 

 

Mozliwe, ze dales sie wyruchac. Poczytaj o oszustach z ebay/paypal, bardzo popularna metoda, jako ze w wiekszosci spraw grupy biora strone kupujacego.

Akurat o refund na pp nie jest ciezko. Najlepiej chyba bedzie, jak odesle Ci przedmiot, a ty mu kase.

Ale muszę wpłacić kasę na PayPal i mu wtedy wysłać? A ta, która jest zamrożona w tej sprawie wróci do mnie?

 

Wydaje mi sie, ze zamrozona wroci do niego, jesli dojdziecie do jakiegos porozumienia.

Sam od kilku lat nie korzystam juz z pp, bo dla mnie to scierwo

Niestety na eBayu tylko taka możliwość jest. Wpłacił mi 44dolary z czego do mnie przyszło bodajże 41.80 (nieźle kasę ciągną). No i jak klikam, że oddam mu kase i wpisuje ze 41.8 dolara to wyskakuje, że nie mam takich środków. Po prostu z tą kasą nie mogę NIC zrobić. Musze odczekać 21dni ....

 

 

A może zrobię roszczenie? I wtedy przedstawie dowody że w opisie aukcji było, że nie przyjmuje zwrotow i ni odpowiadam za nic? A druga opcja to jak przeleje kase na PayPal i mu oddam, to ta co jest zamrozona bedzie dla mnie? 

paypal/ebay ma wyjebane w to czy przyjmujesz zwroty czy nie

 

No to przelac kase na PayPal i oddac mu? I wtedy ta zamrozona wroci do mnie? Czy nic nie robic i sami mu tę zamrożoną oddadzą? Myślę, że jak oleję sprawę to bez konsekwencji będzie?

 

jak zalozyl refunda o ten hajs ktory jest zamrozony to oddadza mu go, jak ty mu wyslesz te 40 baksow to on zrobi na tobie double dipa (2x hajs i item)

 

Hahahaha gadane kocur :D zyli czekać i nic z tym nie robić. Bo jak chciałem mu wysłać rownowartosc tego hajsu to nie mogę, bo jest wlasnie zamrozony. Dzieki ziomek :P

 

moze i stracisz 40 dolcow ale nie dasz sie opierdolic na 80, dobre i tyle

 

Dokladnie. Item odzyskalem. Co prawda nizdatny juz do uzytku ale mam go chociaz, a nie on

VPS: ON

 

 

Więcej na PW.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...