Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Zarób na skiny małym wysiłkiem


Gość Unicef

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siema, przedstawię wam stronę dzięki której małym wysiłkiem, lecz może troche czasochłonnym sposobem możecie dorobić się jakiś skinów


 


Walutą są Satoshi.


 


Żeby wymienić Satoshi na skina potrzeba ich minimum 20k = ~0.11$


 


Na początku wchodzimy na stronę http://gitcoin.gg (strona może nie działać w wieczornych godzinach) i logujemy się przez google.


 


Na stronie głównej możemy odbierać darmowe Satoshi co 5 minut klikając w przycisk Claim Now! Zazwyczaj dostaje się za kliknięcie ~60.


 


Kolejnym sposobem i bardziej opłacalnym jest robienie "surveys" od wypełniania ankiet do ściagania aplikacji na telefon. Ilość Satoshi za taką reklamę wynosi różną wartość. Może być warta 3k, a może być nawet 50k. Również z przyznawaniem Satoshi za te reklamy jest różnie, raz przyzna od razu, a raz po jakimś tam czasie lub w ogóle. Jest też dostępny system refferali, ale opiszę go kiedy strona zacznie mi działać, a poradnik poprawię estetycznie jak będę miał czas.


Opublikowano

Jest tam napisane można zarobić na surveys od 10k do 500k, to dosyć spora liczba jeżeli te 20k to te 41 groszy. Strona nie dodaje nic nowego, wiele jest takich które oferują punkty za wykonywanie zadań.

76561198102300375.pngAddFriend.png

Opublikowano

Jest tam napisane można zarobić na surveys od 10k do 500k, to dosyć spora liczba jeżeli te 20k to te 41 groszy. Strona nie dodaje nic nowego, wiele jest takich które oferują punkty za wykonywanie zadań.

Nikt jej nie udostępnił na forum, więc nie widzę żadnego problemu, żeby się z nią właśnie podzielić.

Opublikowano

Strata czasu, komu chce się p******** i tracić czas żeby zarobić 10zł (500k points)? Idźcie do normalnej roboty..

Pomyślmy.. Ludziom którzy chcą zarobić na jakiekolwiek skiny nie wydając realnej kasy.

Opublikowano

 

Strata czasu, komu chce się p******** i tracić czas żeby zarobić 10zł (500k points)? Idźcie do normalnej roboty..

Pomyślmy.. Ludziom którzy chcą zarobić na jakiekolwiek skiny nie wydając realnej kasy.

 

To jest poniżanie się xD. Ile pracujesz na te 10zł? Pół roku? Już lepiej takiemu dzieciakowi wujkowi auto umyć, czy sąsiadowi skosić trawnik, czy iść do mamy po 2 dychy i już ma 5 euro. Kto by się pierdolił jak jakiś bot dla 10 zł. Za to nawet ładnego skina nie kupisz.

Opublikowano

 

 

Strata czasu, komu chce się p******** i tracić czas żeby zarobić 10zł (500k points)? Idźcie do normalnej roboty..

Pomyślmy.. Ludziom którzy chcą zarobić na jakiekolwiek skiny nie wydając realnej kasy.

 

To jest poniżanie się xD. Ile pracujesz na te 10zł? Pół roku? Już lepiej takiemu dzieciakowi wujkowi auto umyć, czy sąsiadowi skosić trawnik, czy iść do mamy po 2 dychy i już ma 5 euro. Kto by się pierdolił jak jakiś bot dla 10 zł. Za to nawet ładnego skina nie kupisz.

 

Ja nie korzystam z żadnych stron, ale wystarczy popatrzeć, że ludzie szukają wszelakich sposobów, żeby zdobyć skiny. Zazwyczaj są to jeszcze osoby w podstawówce.(tak strzelam po pismie itd) Zresztą nie widzę sensu dyskutowania na temat czy ktoś będzie z tego korzystał lub będzie wolał inaczej zarobić...

Opublikowano

Moze ja sie wypowiem :/ posiedzialem 30 minut i dostalem jakies 60k ogladajac yt i pomiedzy odpalaniem nowego filmu wbijalem na ta strone, jak ktos nie ma zajecia zawsze to cos nowego wiec jak ktos nie ma co robic moze sobie wbic :/. 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...