Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Jak zrobić serwer na wersje 1.8/1.9


VeSteQ

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Z tego co mi wiadomo, Spigot/CraftBukkit nie wydał jeszcze

wersji, dzięki której można łączyć się na 1.8 i 1.9.

Krótko mówiąc nie ma Spigota 1.8 z patchem na 1.9..

 

Jeśli ktoś, kto jest w temacie, będzie wiedział czy jest taka 

możliwość, to posłucham. Sam jestem ciekawy.

 

Bo na np. Spigot 1.8 i Spigot 1.9 równocześnie serwer nie uciągnie.

Wyobraź sobie jakby to wyglądało, że gracze z 1.8 widzieliby itemy z 1.9

Nawet by nie widzieli, bo nie mieliby takiej możliwości.

Grands Gerther Givenchex

Opublikowano

Z tego co mi wiadomo, Spigot/CraftBukkit nie wydał jeszcze

wersji, dzięki której można łączyć się na 1.8 i 1.9.

Krótko mówiąc nie ma Spigota 1.8 z patchem na 1.9..

 

Jeśli ktoś, kto jest w temacie, będzie wiedział czy jest taka 

możliwość, to posłucham. Sam jestem ciekawy.

 

Bo na np. Spigot 1.8 i Spigot 1.9 równocześnie serwer nie uciągnie.

Wyobraź sobie jakby to wyglądało, że gracze z 1.8 widzieliby itemy z 1.9

Nawet by nie widzieli, bo nie mieliby takiej możliwości.

czyli nie ma narazie takiej możliwości?

Opublikowano

 

Z tego co mi wiadomo, Spigot/CraftBukkit nie wydał jeszcze

wersji, dzięki której można łączyć się na 1.8 i 1.9.

Krótko mówiąc nie ma Spigota 1.8 z patchem na 1.9..

 

Jeśli ktoś, kto jest w temacie, będzie wiedział czy jest taka 

możliwość, to posłucham. Sam jestem ciekawy.

 

Bo na np. Spigot 1.8 i Spigot 1.9 równocześnie serwer nie uciągnie.

Wyobraź sobie jakby to wyglądało, że gracze z 1.8 widzieliby itemy z 1.9

Nawet by nie widzieli, bo nie mieliby takiej możliwości.

czyli nie ma narazie takiej możliwości?

 

 

Niestety nie ma. Będziesz musiał poczekać na wydanie PATCHa,

lub zrobić serwer na wersji 1.7-1.8. Bo tylko ta wersja oferuje

grę na dwóch różnych wersjach, ale na zasadach gry 1.7.x

Grands Gerther Givenchex

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...