Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Opłaca się kupić te nóż?


SEKET

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

1. Typ ma 9 sprzedanych rzeczy;

2. "StatTrack". Żadna szanująca się osoba tak nie napisze.

Ja bym nie brał, może to być jakiś fake. Zresztą, za więcej niż 90% ceny przedmiotu nie opłaca się brać. Na OPSkins masz 100% pewności, że dostaniesz item, a takie ph3/4 jak na aukcji można znaleźć za <300$. Czyli nawet 150zł taniej, niż ten na allegro.

 

 

https://opskins.com/?loc=shop_search&app=730_2&search_item=%22Karambit%22+%22Doppler%22&sort=lh&stat=1

tenor.gif

 

Opublikowano

 

1. Typ ma 9 sprzedanych rzeczy;

2. "StatTrack". Żadna szanująca się osoba tak nie napisze.

Ja bym nie brał, może to być jakiś fake. Zresztą, za więcej niż 90% ceny przedmiotu nie opłaca się brać. Na OPSkins masz 100% pewności, że dostaniesz item, a takie ph3/4 jak na aukcji można znaleźć za <300$. Czyli nawet 150zł taniej, niż ten na allegro.

https://opskins.com/?loc=shop_search&app=730_2&search_item=%22Karambit%22+%22Doppler%22&sort=lh&stat=1

i na taką odpowiedź liczyłem :D

A jak wygląda teraz sytuacja na opskins? Trzeba potwierdzać jakoś swoje dane osobowe? Czy po prostu wpłacam hajs daje tradelinka i dostaje nóż? Nigdy tam nie kupowałem :/

graphic.png

Opublikowano

Zawsze trzeba było potwierdzić dane i z tego co wiem to trzeba doładować tam portfel jak na steamie, i wtedy kupujesz rzeczy.

Ok, tylko jak to działa jak już kupie to dostaje skina od bota czy od osoby sprzedającej?

graphic.png

Opublikowano

Kup na rynku steam nóż motylkowy Fade factory new za 280 euro (jakoś tak) i też ładny xD

HTBCzoQ.png


Chcesz żebym zobaczył co nabazgrałeś?


dodaj @rzy4y do posta to zobacze :)


if player has name "rzy4y"


Execute command: /Give a like


Opublikowano

 

rzy4y, 15 Sie 2016 - 18:45, napisał:

 

Kup na rynku steam nóż motylkowy Fade factory new za 280 euro (jakoś tak) i też ładny xD

Już taki miałem 2x :)

Poszukuje czegoś ładnego :D

graphic.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...