Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Hall Of Fame | Season 6 Episode 3 | Brak Webshopu | BETA TESTY | Start 19.08.2016 18:00


ax0ax0ax0ax

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Zapraszam na Beta Testy!

<.< INFORMACJE -.-

 

 

Nazwa Servera: Hall Of Fame
Wersja: Seazon 6 Episode 3
Max Graczy Online: 100 ( :yay: Jak będzie trzeba więcej to zwiększymy :yay:)
Godziny działania: 24/7

 

Stronka: Kliknij tutaj
 

:v KONFIGURACJA o.O

Exp: 600
Drop: 35 %
Zen Drop: 40%

HP Mobów: 100%
Reset: 400 lvl  Staty się kasują - 600 punktów za reset 
Koszt: 100 milionów
Guild: 300 lvl
MG: 300 lvl
DL: 300 lvl
SUM: 0 lvl
RF: 300 lvl
Max item level: +15 +28
Usuwanie postaci: Do 220 lvla
Elf i DW podkręcone
BloodCastle: lecą paczki, a z nich exc itemki
Serca, Box Of Heaven, Star Of Christmas, Silver i Gold Medal: Tak
Max stats: 32767


:lenny: SPOTY  :lenny: 
 

 

Na każdej mapie w ilości od 8 do 10
ARENA: 10 milionów warp od 200lvla - po 20 mobów wszędzie
 

 


:yay: ADMINISTRACJA  :yay: 
 

 

Mephis (Administrator Serwera)
Maciej (Game Master)

Kuba (Game Master)


 

Opublikowano

 

będzie się opłacać wskakiwać na arene na 100 lvl?

Myślę, że tak :) Ale to jeszcze kwestia do przedyskutowania.

 

może standardowo 200 lub 255 ? bo wnioskując po cenie warpa będzie to raczej główna mapa do szybkiego expa :)

 

jakieś gr będą? :)

Ile opcji maksymalnie w secie?

ustawienia lord mixa ?

tumblr_n0qts1P3HE1snblj3o1_400.gif

Opublikowano

 

 

będzie się opłacać wskakiwać na arene na 100 lvl?

Myślę, że tak :) Ale to jeszcze kwestia do przedyskutowania.

 

może standardowo 200 lub 255 ? bo wnioskując po cenie warpa będzie to raczej główna mapa do szybkiego expa :)

 

jakieś gr będą? :)

Ile opcji maksymalnie w secie?

ustawienia lord mixa ?

 

Tak Arena będzie jednak od 200lvla, dzięki za propozycję :)

GR nie będzie.

Lord mix standardowo 90%, 75% (3 opcje), 50% (4 opcje)

Opublikowano

Max opcje dostępne na serwie (drop z moba, boxy (nie licząc Luck))?

Przedmioty sockowe będą w formie exe ze slotami czy albo exe bez slotów albo nie exe ze slotami?

jaki będzie przewidywany drop z erochima, seulpana, maya,  nightmare?

tumblr_n0qts1P3HE1snblj3o1_400.gif

Opublikowano

Kilka pytań:

 

Po zabiciu przez mooba czy gracza, na arenie pojawiasz się w tym samym miejscu ?
PK, AFK, KS dozwolone ?

 

Paczki z exelentami w BC ? Jakie to paczki, bo pierwsze słyszę i jaki drop tych exc od bc1 -bc8 ?

 

Proponowałbym zwiększyć drop bo 10% to strasznie mało jak na medium exp. Wg mnie powinien być co najmniej 40%.

Opublikowano

będzie się opłacać wskakiwać na arene na 100 lvl?

Przepraszam za offtop ale czy ta arena to dla Ciebie jakiś fetysz? xD 

iHacks  <3

Opublikowano

Kilka pytań:

 

Po zabiciu przez mooba czy gracza, na arenie pojawiasz się w tym samym miejscu ?

PK, AFK, KS dozwolone ?

 

Paczki z exelentami w BC ? Jakie to paczki, bo pierwsze słyszę i jaki drop tych exc od bc1 -bc8 ?

 

Proponowałbym zwiększyć drop bo 10% to strasznie mało jak na medium exp. Wg mnie powinien być co najmniej 40%.

Nie pojawiasz się w tym samym miejscu.

Samowolka :)

Taka niespodzianka z tymi boxami ;)

Drop jest ok.

Opublikowano

Haha nawet nie zdążyłem kliknąć na pasek serwera i wywaliło mi, że mam haxa włączonego, po czym po ponownym włączeniu gry wywala, że mam blocka... Ogarnij tego antyhaxa...

Opublikowano

Te lagi na servie to mam rozumieć chwilowe ?

 

Proponuje dodać TS, ES, FB do sklepu bo przy tym dropie to może okazać się denerwujące. 200 lvl i drop 0. Ma być trudno - ok, ale nie upierdliwie. Proszę o rozważenie mojej propozycji. A najlepiej niech admin utworzy postać od 1lvl bez extra statów i sprawdzi drop.

Opublikowano

Te lagi na servie to mam rozumieć chwilowe ?

 

Proponuje dodać TS, ES, FB do sklepu bo przy tym dropie to może okazać się denerwujące. 200 lvl i drop 0. Ma być trudno - ok, ale nie upierdliwie. Proszę o rozważenie mojej propozycji. A najlepiej niech admin utworzy postać od 1lvl bez extra statów i sprawdzi drop.

ja sprawdzałem drop jak wszedłem na testy, na począdku było faktycznie ciężko ale drop został zwiększony i w obecnym ustawieniu nie ma żadnych problemów z wydropieniem skilli :)

tumblr_n0qts1P3HE1snblj3o1_400.gif

Opublikowano

Serwer na własnym PC ? Czy to dobre rozwiązanie? 

dobre jak ktoś ma umiejętności w zabezpieczeniach:)

i dużo kwitu na prąd

Opublikowano

 

Serwer na własnym PC ? Czy to dobre rozwiązanie? 

dobre jak ktoś ma umiejętności w zabezpieczeniach:)

i dużo kwitu na prąd

 

 

Ciekawe jak sytuacja wygląda z łączem :D pewnie 10 mb z netii ^^

Opublikowano

start prawdopodobnie zostanie przesunięty o kilka dni, dopracowujemy detale.

 

Powstała Surowa wersja regulaminu.

 

Pracujemy nad systemem kar.

 

Możecie się przygotować na kary w starym stylu czyli przykładowo:

 

Exile: Nabicie pk na postać, oczyszczenie z zenów (zostawiając na warpa) oraz przeniesienie postaci w zamknięte miejsce z którego nie da się wyjść co będzie równoznaczne z wymuszeniem na graczu poniesienia kary za swoje czyny i odczekaniu dłuższej chwili aż pk naturalnie zejdzie z postaci :)

tumblr_n0qts1P3HE1snblj3o1_400.gif

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...