Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Szukam mapek ze starej Pandory


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

A jakies minimapy, cos? Bo nie gralem i nwm o jakie mapy chodzi. 

 

Ale sprobuj poszukac w 'archiwes by pewi" tam od uja tych map. 

Prace nad pierwszym, solowym serwerem rozpoczete zostana dnia ------ :

 


- Kompletowanie pomysłu - 71%


- Serwer : * Strona clienta - 2% * Strona serwera - 5%


- Strona - 0%


- Forum - 0%

Opublikowano

Wyciągnij sobie z clienta Pandory, jaki problem ? xD

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

 Jedynie co działa to tylko ta 1 mapa       naga1

Udało mi się przenieś na Pustynie naga1   /private 213 ,  to  mam pusta mapkę bez mobów a jak wpisze /warp 15955 15955      przenosi mnie tez na tą mapę naga1 ale na początku są moby Zoombie   

A ta druga mapa dragon_timeattack_03  jak sie teleportuje  /private 214 to czarny ekran jest , a  przez warp to teleportuje mnie gdzieś na  mapę wojny glidi i odrazu tepa na m1

 

Jak zrobić żeby ta mapa nie była zbugowana Dolina śmierci

 

 

jak zmieniam w regen.txt  nie dodaje mobów ,  a notatnij jest cały wypełniony a mobów niema    po stronie serwera

 

Pomoże Ktoś ??

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

 

 Jedynie co działa to tylko ta 1 mapa       naga1

Udało mi się przenieś na Pustynie naga1   /private 213 ,  to  mam pusta mapkę bez mobów a jak wpisze /warp 15955 15955      przenosi mnie tez na tą mapę naga1 ale na początku są moby Zoombie   

A ta druga mapa dragon_timeattack_03  jak sie teleportuje  /private 214 to czarny ekran jest , a  przez warp to teleportuje mnie gdzieś na  mapę wojny glidi i odrazu tepa na m1

 

Jak zrobić żeby ta mapa nie była zbugowana Dolina śmierci

 

 

jak zmieniam w regen.txt  nie dodaje mobów ,  a notatnij jest cały wypełniony a mobów niema    po stronie serwera

 

Pomoże Ktoś ??

 

item proto po stronie serwera uzupelnij i to samo w cliencie

SNq6Ku7.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...