Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Problem z ts3


M4sha

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam,

Zwracam się z problemem takim, że mam orginalną licencję 128slots, i pokazuje mi się komunikat podczas wejścia na serwer. Pisałem do Supportu kazali mi coś z tym zrobić, to zrobiłem, ale i tak nic mi to nie pomogło, bo ponieważ komunikat się cały czas pojawią, nawet jak jest serwer bez licencji "No License". Co mam robić w takim przypadku?

Opublikowano

Twój serwer jest prawdopodobnie na greyliście, która jest przyznawana na IP,

musisz zmienić serwer / pisać do supportu i opisać problem dokładnie

(że masz licencję, a blokada została ci nadana niesłusznie, jeżeli rzeczywiście masz licencję, powinni zdjąć blokadę).

Opublikowano

Twój serwer jest prawdopodobnie na greyliście, która jest przyznawana na IP,

musisz zmienić serwer / pisać do supportu i opisać problem dokładnie

(że masz licencję, a blokada została ci nadana niesłusznie, jeżeli rzeczywiście masz licencję, powinni zdjąć blokadę).

Tak też pomyślałem. Zrobię tak jak mówisz. :)

 

Opublikowano

 

xz

Albo nie być cebulakiem i kupić lickę?

 

Wystarczy że Twoje strony reprezentują poziom ''cebulaka''  xD

 

Co do tematu to chętnie pomogę usunąć problem, bez wydawania jakichkolwiek pieniędzy.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...