Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Problem z ustawieniem spawnu


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Czołem, krótko;
używam pluginu multiverse-core i mam parę światów. Chcę zrobić tak. Załóżmy, że gramy na świecie TEST.. i zginiemy, no i oczywiście chcemy byśmy odrodzili się w punkcie spawnu ustawionym na danym świecie. Jednak jest tak, że po śmierci na innym świecie, teleportuje mnie na domyślny świat/spawn, jak to naprawić?

Opublikowano

Wpisałem tą komendę na obu światach, będąc na drugim świecie, stworzonym przez MV-C nadal tepa mnie na domyślny, stworzony konfigiem serwera.

Opublikowano

Wpisałem tą komendę na obu światach, będąc na drugim świecie, stworzonym przez MV-C nadal tepa mnie na domyślny, stworzony konfigiem serwera.

Wpisz komendę tylko na świecie wygenerowanym przez MV-C.

2115

Opublikowano

 

Wpisałem tą komendę na obu światach, będąc na drugim świecie, stworzonym przez MV-C nadal tepa mnie na domyślny, stworzony konfigiem serwera.

Wpisz komendę tylko na świecie wygenerowanym przez MV-C.

 

 

Nic nie pomaga, /mv setspawn też.

Gdy jestem np. na drugim czy trzecim świecie i wpiszę /suicide, to jak wiadomo ginę, ale zamiast być na spawnie na świecie tam gdzie zginąłem jestem w domyślnym.

 

Rozwiązane, EssentialsSpawn był przeszkodą.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...