Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Karta graficzna / problem z uruchomieniem na zintegrowanej


proZac

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, jakis czas temu grając na pc znikł mi obraz. Pierwsze co przyszło na myśl grafa jebła i niestety trafiłem. W serwisie potwierdzono moje obawy. Korzystałem z gtx 760, moje pierwsze pytanie brzmi czy gtx 950 bedzie dobrym wyborem na kolejna kartę ? Znalazłem taka za 720zl na morele.net. kolejne pytanie dotyczy uruchomienia pc na zintegrowanej karcie. Kiedy podpialem kabel od monitora do odpowiedniego wejscia i uruchomilem pc zobaczylem taki komunikat "Reboot and Select proper Boot device or Insert Boot Media in selected Boot device and press a key" pierwsze co to sprawdzilem podlaczenie dysku - jest prawidlowe. Do biosu wejsc nie moge wiec nie wiem jaki nosnik jest ustawiony jako pierwszy. Ale dlaczego do cholery nie widzi dysku z systemem ? Jak to ogarnac ? Zostsje tylko opcja z plyta i formatem ?

Z gory dzieki za rady.

Knowledge-Kryptonite-quote2.jpg

Opublikowano

Zawsze możesz mieć uszkodzony dysk albo zasilanie, wystarczyło przepięcie że poszła najpierw grafika i może coś jeszcze pewnie dysk w najgorszym razie. Podepnij go gdzie indziej czy inaczej, odepnij wszystkie napędy itp,  kombinuj. 

 

Do biosu można wejść bez problemu do tego podłączony dysk albo uszkodzony nie jest nawet potrzebny. 

Mózg to nie mydło; nie ubędzie Ci go, gdy go użyjesz.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...