Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Rangi na ts


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

pobierasz otwierasz painta i tam masz zmien rozmiar zaznacz ze w pikselach i wpisz 16 na 16 i zapisz

W paincie obraz traci warstwę alpha (zostaje białe tło).

Opublikowano

 

pobierasz otwierasz painta i tam masz zmien rozmiar zaznacz ze w pikselach i wpisz 16 na 16 i zapisz

W paincie obraz traci warstwę alpha (zostaje białe tło).

 

tło może pobrać z team speaka i prawie różnicy nie będzie ;) 

Opublikowano

 

 

pobierasz otwierasz painta i tam masz zmien rozmiar zaznacz ze w pikselach i wpisz 16 na 16 i zapisz

W paincie obraz traci warstwę alpha (zostaje białe tło).

 

tło może pobrać z team speaka i prawie różnicy nie będzie ;)

 

No tak, ale niektórzy korzystają z innych motywów teamspeaka.

Opublikowano

 

 

 

pobierasz otwierasz painta i tam masz zmien rozmiar zaznacz ze w pikselach i wpisz 16 na 16 i zapisz

W paincie obraz traci warstwę alpha (zostaje białe tło).

 

tło może pobrać z team speaka i prawie różnicy nie będzie ;)

 

No tak, ale niektórzy korzystają z innych motywów teamspeaka.

 

No w sumie tu masz racje.. I każdy odcień białego by wtedy paskudnie wyglądał :/

Opublikowano

Dobrym programem do pomniejszania rozmiaru grafiki, jest photoscape, który zastępuje niektóre funkcje photoshopa ;)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...