Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Minecraftowe Igrzyska


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witajcie! Planuję założyć serwer. Niezwykle trudne jest znalezienie oryginalnego pomysłu. Czegoś co by się wyróżniało. Jednak udało mi się wpaść na pewien pomysł, a mianowicie na serwer o nazwie "Minacraftowe Igrzyska". Pomysł polega na stworzeniu serwera, na którym gracze mogliby rywalizować w podstawowych minecraftowych dyscyplinach i zajmować miejsca na tablicy wyników. Byłyby to eliminacje do igrzysk, które odbywałyby się na końcu miesiąca, wyłaniając mistrzów olimpijskich z osób, które zakwalifikowałyby się do ostatniego etapu. Na początku wśród dyscyplin znalazłyby się: Parkour, spleef, survival games, paintball, wyścigi konne, pvp oraz minecraftowe łucznictwo! Z czasem można byłoby dodać więcej dyscyplin. Może kiedyś uda się zorganizować jakieś nagrody. Co o tym sądzicie?

Opublikowano

Witajcie! Planuję założyć serwer. Niezwykle trudne jest znalezienie oryginalnego pomysłu. Czegoś co by się wyróżniało. Jednak udało mi się wpaść na pewien pomysł, a mianowicie na serwer o nazwie "Minacraftowe Igrzyska". Pomysł polega na stworzeniu serwera, na którym gracze mogliby rywalizować w podstawowych minecraftowych dyscyplinach i zajmować miejsca na tablicy wyników. Byłyby to eliminacje do igrzysk, które odbywałyby się na końcu miesiąca, wyłaniając mistrzów olimpijskich z osób, które zakwalifikowałyby się do ostatniego etapu. Na początku wśród dyscyplin znalazłyby się: Parkour, spleef, survival games, paintball, wyścigi konne, pvp oraz minecraftowe łucznictwo! Z czasem można byłoby dodać więcej dyscyplin. Może kiedyś uda się zorganizować jakieś nagrody. Co o tym sądzicie?

Pomysł taki sobie, ale teraz każdy może z tego pomysłu skorzystać. Jak masz jakiś pomysł to najpierw zrób, potem pisz. 

Opublikowano

Dodałem to dlatego żeby zobaczyć opinie ludzi o tym pomyśle.

To 10 osób Ci napisze na pewno bym zagrał, tylko żeby nabić sobie posty, jak chcesz wiedzieć czy na prawde by wypaliło zrób i się przekonasz. Zależy jeszcze jakbyś wykonał ten pomysł.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...