Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[EB] Jakies sensowne skrypty


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Sa aktualnie jakies sensowne skrypty na elobuddy?

Jakies ktorymi mozna zaorac a nie ktore beda tylko denerwowac

Czy wogole nie ma sensu probować bawić sie na elobuddy?

.

Opublikowano

wszystko ssie mocno na eb, sensowne skrypty robil icreative ktore sa teraz dla rangi buddy, w miare byly tez od gutentak ale chyba nie aktualizuje ich, database to w ogole nikt sie nie zajmuje. Jeden wielki syf te cale forum. No ale jest darmowe, dlatego to jeszcze zyje.

Opublikowano

wszystko ssie mocno na eb, sensowne skrypty robil icreative ktore sa teraz dla rangi buddy, w miare byly tez od gutentak ale chyba nie aktualizuje ich, database to w ogole nikt sie nie zajmuje. Jeden wielki syf te cale forum. No ale jest darmowe, dlatego to jeszcze zyje.

Tylko evade i leesin jest dla buddy, reszta free. Database zajmuje sie polski support, a dobry skrypt to nowe aio od berba.

Opublikowano

Ja powiem, że Aka Vayne wraz z Evade można dużo zdziałać. Przyjemnie się klika, e wymierzone. Co do PortAIO się nie wypowiem, ponieważ coś mi nie trybi.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...