Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Lure obcych ludzi - czemu nic mi nie wylatywało?


LOLIkxD

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

jacys ludzie zarzucili 2 lury ja podeszlem z kolezanka i ona lapala w tym jakies ratataty magnety itp a ja nic nie mialem :/ nawet pideya

Opublikowano

Chu*owy trener pokemon z cb ;/

A tak na serio to jakieś pytanie, opowiadnie, epopeja czy co?:-D

Może koleżanka miała incense odpalony

Opublikowano

Obstawiam, że po prostu aplikacja Ci się ścięła lub zawiesił się GPS w Twoim telefonie.

 

@UP

W przypadku Lure Mode to dobrze :P

PQpAnug.png

Opublikowano

Gdy GPS ci się zgubi, dostajesz softbana na 5 minut (nowe wprowadzenie Niantic), także GPS mógł Ci co chwilę szwankować :D

softban nie ingeruje w widoczność pokemonów, tylko w możliwość ich złapania

Opublikowano

Tak jak kolega wyżej napisał, Softban nie ma ingerencji w to, jakie i gdzie pokemony ci się wyświetlają.

 

też mam problemy z tym dziadostwem :v

ale to jest jakiś bug prostu, bo czasem mój lur nic mi kompletnie nie pokazuje(a znajomym tak) tak samo z przynętą(użyłem 2 i NIC mi przez te godz nie wyleciało) i to jest wina gry. (ew. mogę przypuszczać ze może to być wina telefonu i ustawień)(chociaż to zależy xD )

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...