Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Jupi ( ͡° ͜ʖ ͡°)


Farex

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Gratuluję i współczuję :p Coraz mniejszą ochotę mam na granie w League of Legends przez team. Z roku na rok coraz gorzej. Czasem mam wrażenie, że nawet boty lepiej grają od graczy. Plusem na pewno w tym roku jest to, że dodali "remake". 

Opublikowano

Gratuluję i współczuję :p Coraz mniejszą ochotę mam na granie w League of Legends przez team. Z roku na rok coraz gorzej. Czasem mam wrażenie, że nawet boty lepiej grają od graczy. Plusem na pewno w tym roku jest to, że dodali "remake". 

Ogólnie śmieszy mnie to, że przez kilka miesięcy nie potrafiłem wejść do diamentu, a w ciągu ostatnich 3 dni z platyny 3 dobiłem diament ;D

Opublikowano

 

Gratuluję i współczuję :p Coraz mniejszą ochotę mam na granie w League of Legends przez team. Z roku na rok coraz gorzej. Czasem mam wrażenie, że nawet boty lepiej grają od graczy. Plusem na pewno w tym roku jest to, że dodali "remake". 

Ogólnie śmieszy mnie to, że przez kilka miesięcy nie potrafiłem wejść do diamentu, a w ciągu ostatnich 3 dni z platyny 3 dobiłem diament ;D

 

Właśnie tak działa ta gra. Kwestią przypadku możesz zrobić w kilka dni tyle, co w kilka miesięcy. Tak czy siak, gratulacje :) Też by mi się przydały takie 3 dni :P

"Człowiek człowiekowi człowiekiem, a kiwi kiwi kiwi" ~ Paulo Coelho

Opublikowano

 

 

Gratuluję i współczuję :p Coraz mniejszą ochotę mam na granie w League of Legends przez team. Z roku na rok coraz gorzej. Czasem mam wrażenie, że nawet boty lepiej grają od graczy. Plusem na pewno w tym roku jest to, że dodali "remake". 

Ogólnie śmieszy mnie to, że przez kilka miesięcy nie potrafiłem wejść do diamentu, a w ciągu ostatnich 3 dni z platyny 3 dobiłem diament ;D

 

Właśnie tak działa ta gra. Kwestią przypadku możesz zrobić w kilka dni tyle, co w kilka miesięcy. Tak czy siak, gratulacje :) Też by mi się przydały takie 3 dni :P

 

W moim przypadku to akurat nie był przypadek, bo specjalnie try hardowałem każdą grę, żeby dla siebie samego sprawdzić ile wygram meczy.

Opublikowano

Gratuluję i współczuję :p Coraz mniejszą ochotę mam na granie w League of Legends przez team. Z roku na rok coraz gorzej. Czasem mam wrażenie, że nawet boty lepiej grają od graczy. Plusem na pewno w tym roku jest to, że dodali "remake". 

Ja też już nie gram, przez taki sam powód. :D

strange1.jpg

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...