Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Innowacyjny serwer


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam ostatnimi czasy zauważyłem, że serwery minecraft'a zaczynają podupadać. Powodem tego jest tworzenie jednych i tych samych serwerów EasyHC,Hardcore. Wraz z @Driver. postanowiliśmy stworzyć serwer PracticePvP , ale pewnie zadajecie sobie pytanie co to jest za tryb?? A więc trochę go opisze: PRACTICEPvP - Są możliwe trzy różne walki: 

 

Gapple - Diamentowa zbroja Prot 4, Diamentowy miecz Sharpness 5, poty na speeda 2, poty na strengtha 2 

AxePvP - Żelazna zbroja unbreaking 3, Żelazna siekiera sharpness 1, unbreaking 3, poty na instant health 

NoDebuff - Diamentowa zbroja protection 1, Diamentowy miecz sharpness 2, poty na fire, speed 2, instant health 

 

Cała mechanika gry jest już rozplanowana i jesteśmy ku celu na serwerach testowych. Ogólna rozgrywka wzorowana jest na zagranicznych serwerach. Jeżeli to co chcemy zrobić aktualnie będzie gotowe mamy zamiar dodać również inne tryby np:

 

HCF - Serwer hardcore z frakcjami. Na start dostajemy tylko i wyłącznie wędkę, aby przeżyć musimy wyłowić sobie ryby, następnie założyć frakcje, rozbudować się. Oczywiście cała gra polegałaby na klepaniu się na poty, oraz dropie z rud. Rudy które byśmy zbierali sprzedawalibyśmy potem na spawnie, oraz kupowali potrzebne nam itemy np. Portal do endu, Marchewki, Brodawki, Glowstone i wiele, wiele innych. Oczywiście na serwerze byłby włączony end oraz nether. UWAGA, UWAGA TUTAJ NAJLEPSZE: ANTYLOGOUT polegałby na tym, że jeżeli uderzyłby was wrogi gracz to nawet jeżeli skończyliście walkę, a on was dalej goni to żeby się wylogować musielibyście wpisać komendę /logout po czym odczekać 30 sekund w przeciwnym razie po wylogowaniu zostaje wam postać którą można zabić. 

 

Dodam, że na wszystkich tych serwerach byłby Cooldown na perły, oraz knoki OFF

 

I tutaj do was bardzo, bardzo ważne pytanie czy gralibyście na takim serwerze?Jeżeli macie jakieś propozycje co można dodać lub co usunąć piszcie. :) Pozdrawiam. 

 

PS. Jak coś mi jeszcze wpadnie do głowy bo o czymś zapomniałem to dopisze. :)

Opublikowano

łaaał, zwykle kolejne pvp, nooo innowacyjność tak bardzo.... ściągnie z innych serwerów tak bardzo, padł znany server practicepvp i już pojawiają sie kopie i do tego to "innowacyjne" w temacie... 

 

nah, kolejny nudny serwer.

1438614356923701010629.png

 

Opublikowano

łaaał, zwykle kolejne pvp, nooo innowacyjność tak bardzo.... ściągnie z innych serwerów tak bardzo, padł znany server practicepvp i już pojawiają sie kopie i do tego to "innowacyjne" w temacie... 

 

nah, kolejny nudny serwer.

Goto szanuje twoją wypowiedz i się nawet z tobą trochę zgadzam, ale w Polsce nie ma takiego serwera. A ludzie na pewno na takowym by zagrali. A co do tego, że padł serwer?? Jaki serwer PracticePvP padł co ty opowiadasz w ogóle?

Opublikowano

 

łaaał, zwykle kolejne pvp, nooo innowacyjność tak bardzo.... ściągnie z innych serwerów tak bardzo, padł znany server practicepvp i już pojawiają sie kopie i do tego to "innowacyjne" w temacie... 

 

nah, kolejny nudny serwer.

Goto szanuje twoją wypowiedz i się nawet z tobą trochę zgadzam, ale w Polsce nie ma takiego serwera. A ludzie na pewno na takowym by zagrali. A co do tego, że padł serwer?? Jaki serwer PracticePvP padł co ty opowiadasz w ogóle?

 

"ts.gildiarush.pl" XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD. Nie rób serwera, bo tylko ip będziesz kraść

Opublikowano

 

 

łaaał, zwykle kolejne pvp, nooo innowacyjność tak bardzo.... ściągnie z innych serwerów tak bardzo, padł znany server practicepvp i już pojawiają sie kopie i do tego to "innowacyjne" w temacie... 

 

nah, kolejny nudny serwer.

Goto szanuje twoją wypowiedz i się nawet z tobą trochę zgadzam, ale w Polsce nie ma takiego serwera. A ludzie na pewno na takowym by zagrali. A co do tego, że padł serwer?? Jaki serwer PracticePvP padł co ty opowiadasz w ogóle?

 

"ts.gildiarush.pl" XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD. Nie rób serwera, bo tylko ip będziesz kraść

 

Nie wiem co to wniosło do tematu.. Chyba, że sobie posty nabijasz. :)

Opublikowano

 

łaaał, zwykle kolejne pvp, nooo innowacyjność tak bardzo.... ściągnie z innych serwerów tak bardzo, padł znany server practicepvp i już pojawiają sie kopie i do tego to "innowacyjne" w temacie... 

 

nah, kolejny nudny serwer.

Goto szanuje twoją wypowiedz i się nawet z tobą trochę zgadzam, ale w Polsce nie ma takiego serwera. A ludzie na pewno na takowym by zagrali. A co do tego, że padł serwer?? Jaki serwer PracticePvP padł co ty opowiadasz w ogóle?

 

nudzą mnie po prostu te "innowacyjne" pomysły na mpc, za każdym razem jak widze temat to tylko zgaduje, czy to będzie pvp, freebuild czy może kopia gry: GTA, LoL, Gothic, Wiedzmin, wszystko to przewala się co kilka dni przez mpc fourm jako innowacyjny pomysł, a innowacji żadnej.

1438614356923701010629.png

 

Opublikowano

 

 

łaaał, zwykle kolejne pvp, nooo innowacyjność tak bardzo.... ściągnie z innych serwerów tak bardzo, padł znany server practicepvp i już pojawiają sie kopie i do tego to "innowacyjne" w temacie... 

 

nah, kolejny nudny serwer.

Goto szanuje twoją wypowiedz i się nawet z tobą trochę zgadzam, ale w Polsce nie ma takiego serwera. A ludzie na pewno na takowym by zagrali. A co do tego, że padł serwer?? Jaki serwer PracticePvP padł co ty opowiadasz w ogóle?

 

nudzą mnie po prostu te "innowacyjne" pomysły na mpc, za każdym razem jak widze temat to tylko zgaduje, czy to będzie pvp, freebuild czy może kopia gry: GTA, LoL, Gothic, Wiedzmin, wszystko to przewala się co kilka dni przez mpc fourm jako innowacyjny pomysł, a innowacji żadnej.

 

To nie wiem jaki ty byś chciał zobaczyć serwer w MINECRAFCIE. 

Opublikowano

Okej, serwer ma ciekawą koncepcję. Ale gdzie ta innowacja? Niestety muszę poprę moich przedmówców, innowacji nie ma i nie będzie już na serwerach MC. Nieważne czy zrobisz PVP z trybami czy FB, SB, SV, HC, ECH czy naśladowstwo innych gier PC. Wszystko jest znajome, oklepane i nieinnowacyjne. 

Jeżeli chcesz bym Ci odpowiedział lub pomógł - pisz @Frap

 

Opublikowano

Ciekawe ciekawe, no alę co w tym innowacyjnego zgapione od sarefine i tyle...

Plagiat nie popłaca.

Wiesz, ale nie każdemu chce grać się na zagranicznych serwerach, a może zagra na Polskiej scenie. :) 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...