Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[EB] PortAIO v2 - poradnik


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam,


Chciałbym was poinformować, że dzisiaj w nocy wyszła nowa wersja PortAIO a mianowicie v2.


 Dodano między innymi nowe menu obsługi skryptów znane nam z l#, TargetSelector, Orbwalker, i Predictioner.


 


W celu zainstalowania owego skryptu musimy pobrać PortAIO-Updater, którego znajdziemy tutaj:


https://github.com/berbb/PortAIO-Updater/releases/download/1.0.0.1/PortAIO-Updater.exe


Skan: 


 


Następnie  uruchamiamy  i uruchamiamy plik "PortAIO-Updater" w trybie administratora i naciskamy przycisk download.


Spowoduje to pobranie dwóch plików .dll do repozytorium elobuddy.


 


4vnNXcV.jpg


 


IyNMh42.jpg


 


Hdjd58a.jpg


 


C8NKGVO.jpg


 


Ostatnim krokiem jest skopiowanie linku do skryptu PortAIO-Loader


https://github.com/berbb/PortAIO-Loader


i wklejenie go w zdalnym addonie - w elobuddy.


 


ApYvvWf.jpgnKLnA1p.jpg


3qMqe7e.jpg


 


 


Jest to bardzo wczesna wersja, dlatego zawsze coś może działać nieprawidłowo.


Tutaj umieszczam link do oficjalnego Discorda PortAIO:


https://discord.gg/0zNgmm6ziPDoOfbZ


Oficjalny GitHub:


https://github.com/berbb


limbo-spider-800x100.jpg

Opublikowano

Co za fake scan

Od kiedy scanuje sie strone skąd się pobiera a nie plik?

 

 

Tutaj nawet masz skan pliku

https://scr.hu/yMy6Lg

 

Chociaz i tak polecam skanowanie na wlasna reke

Racja. Robiłem na szybko. Wrzuciłem poprawiony :)

limbo-spider-800x100.jpg

Opublikowano

Crashuje mi ciagle. 

Spróbuj usunąć folder elobuddy z %appdata%

Jeżeli nie masz to obowiązkowo Directx 10, MS build tool, ms visual studio

Podobno pomaga, gdy w grafice przestawisz grę na bez krawędzi.

limbo-spider-800x100.jpg

  • 3 miesiące temu...
Opublikowano

 

Crashuje mi ciagle. 

Spróbuj usunąć folder elobuddy z %appdata%

Jeżeli nie masz to obowiązkowo Directx 10, MS build tool, ms visual studio

Podobno pomaga, gdy w grafice przestawisz grę na bez krawędzi.

 

Kowal ja mam problem taki z port aio. usunąłem z %appdata% oraz zainstalowałem to co wymieniłeś oraz framework 4.5.1 / 4.6 oraz directX przeróżne wyłączyłem w krze gra bez krawędzi również i mam coś takiego chce przestawić last hit na inny bind oczywiście to coś takiego mam : https://gyazo.com/c347c74ab0f8f8c7a33dc56e942ab19f

 

Crash i chu*** ,że tak powiem :/ 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...