Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

asda


gruby14181

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, poszukuje ludzi do gry w Rusta na steam. Gramy na serwerze vanilla z pluginami Home i tpr. Serwer był wipe 04.08 . Posiadamy bazę o sporym terenie i wieze do walki z helka odpowiednio przystosowana. Na serwerze gra średnio 40-50osób, z racji tego że zaczęliśmy przygodę tydzień temu, więc oswajamy się z grą, ale na temat gry wiemy sporo. Poszukujemy graczy w wieku +15 z mikrofonem (do tsa) i przede wszystkim aktywnych, budujemy na terenie naszej bazy akademię, w której zostaniecie zakwaterowani, jak wam zaufamy dostaniecie dostęp do głównego magazynu, na początku dostaniecie trochę bronii amunicji i narzędzia. Zbieracie surowce, rozbudowywujecie sobie akademie,Radujecie kogo chcecie i kiedy chcecie (oczywiście nie atakujemu siebie nawzajem) potrzebujecie pomocy pomożemy, jak my będziemy potrzebować pomocy zawolamy. Gramy obecnie w 3 to za mało by zniszczyć główne klany i za mało do walki z helka, szukamy ludzi znających grę jak i nie znających, pokażemy jak rajdowac, jak lootowac radtowny, jak budować by nie stać się łatwym celem więcej informacji priv lub komentarz. Ps. Po wipe przesiadamy się na serwer z większą ilością graczy.

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...