Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Monitor podłączony do laptopa


912384

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siema

mam pytanie mam laptopa podłączyłem do niego monitor gdy odpalam cs;go to włącza mi sie na lapku ale nie moge dac go na monitor ?

wie ktos jak to zrobic ?
 

Albo gdy np. mam wlaczanego cs;go na lapku to na monitorze gdy cos klikne to wyłącza sie cs na lapku na pulpit ?

wytlumaczy ktos jak to dziala ?
 

 

Jak ustawic zeby mozna bylo grac np. na monitorze a na laptopie byc na przegladarce ?

Opublikowano

Siema

mam pytanie mam laptopa podłączyłem do niego monitor gdy odpalam cs;go to włącza mi sie na lapku ale nie moge dac go na monitor ?

wie ktos jak to zrobic ?

 

Albo gdy np. mam wlaczanego cs;go na lapku to na monitorze gdy cos klikne to wyłącza sie cs na lapku na pulpit ?

wytlumaczy ktos jak to dziala ?

 

 

Jak ustawic zeby mozna bylo grac np. na monitorze a na laptopie byc na przegladarce ?

Opcje ---> ustawienia wideo ---> Tryb wyświetlacza ---> pełny ekran, w oknie. 

Enjoy!

Opublikowano

 

Siema

mam pytanie mam laptopa podłączyłem do niego monitor gdy odpalam cs;go to włącza mi sie na lapku ale nie moge dac go na monitor ?

wie ktos jak to zrobic ?

 

Albo gdy np. mam wlaczanego cs;go na lapku to na monitorze gdy cos klikne to wyłącza sie cs na lapku na pulpit ?

wytlumaczy ktos jak to dziala ?

 

 

Jak ustawic zeby mozna bylo grac np. na monitorze a na laptopie byc na przegladarce ?

Opcje ---> ustawienia wideo ---> Tryb wyświetlacza ---> pełny ekran, w oknie.

Enjoy!

Ponoc na opcja zmniejsza fps i myszka inaczej chodzi. 3klikpshilip robil o tym film

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...