Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

TGM / TUT Krecik


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

6778114708428851375351.png

      8237514708431191375351.png

Mam na imię Mateusz, obednie mieszkam w Poznaniu.Mam 18 lat (rocznikowo),interesuję się od jakiegoś czasu 1712014708435731375351.pngMotocrosem i chyba znalazłem swoje powołanie.
Więc moja przykoda z Metin2 zaczęła się na PL'u moim takim pierwszym serwerem był Feniks pamiętam te czasy jak spędzało się wolny czas na BO w 5039414708437491375351.pngpięcio osobowym PT. Po jakimś czasie wraz z kolegami znaleźliśmy serwer ElitaMt2 gdzie zostaliśmy na długo.
2235614708440611375351.pngPrzejdę
wreszcie do rzeczy.. Ogólnie jest bardzo fajny i szybki kontakt na Ts3 tak jak i na GG, jestem osobą sympatyczną, nie spinającą się o byle co.. i zawsze każdą osobą się dogadam.
 

   2919314708577741375351.png

Doświadczenie moje jest na poziomie ŚREDNIM powód był taki, że nie brałem zbytnio w żadnym projekcie.

Jakbym miał się ocenić swoje umiejętności dałbym sobie 5/10, byłem GM w projaktach takich jak:
Sevaria | OFF
Shine2 | OFF
Tavanis | OFF
O Metinie wiem bardzo dużo nie będę tego wypisywał ponieważ nie widzę w tym żadnego sensu...
A co potrafię:?..
Jak na moje umiejętności to sporo :3 między innymi.. ZUO|OX różne EVENTY..
Pomóc graczą w ich problemach (bugi | banowanie | klient)


   7268414708583071375351.png

 

Prywatna wiadomość
Gadu-Gadu : 48084202


 

 


                                        ZA PEWNIE NIE KTÓRZY NAPISZĄ,

ŻE KAŻDY PROJEKT MA SWOICH ZNAJOMYCH | ZAUFANYCH,

ALE MOGĘ SIĘ ZAŁOŻYĆ,

ŻE NIE JEDNI TAK  SAMO ZACZYNAŁ...

MAM DUŻY POTENCJAŁI CHĘĆ DO  WSPÓŁPRACY..

NA PEWNO NIE ZOSTANIECIE ROZCZAROWANI
 

Opublikowano

Moim zdaniem umieszczanie takich tematów jest bezcelowe, bo w końcu, czy ktokolwiek dostał się na GM/GO/TGM z osób zakładających tu takie tematy? Pełno tu takich tematów różnych kandydatów, którzy zakładali tematy po 3 lata temu i non stop jest spam "ref" lub "polecam" i nic i tak z tego nie wychodzi :/

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...