Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Champ] Otp teemo


Sp1di

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Hej, tak jak w temacie czy Otp szatan ma jakiś sens, jeśli twoim zdaniem nie, napisz dlaczego i zaproponuj inną postać. I napisz jej wady i zalety.

Opublikowano

Moim zdaniem ma sens, dlaczego ? 

+ jest range, więc ma łatwiej na linii 

+ ma escape : W, pasywka oraz ulti

+ jest szybki dzięki W

+ jego ulti jest mega praktyczne przy stawianiu grzybków na całym mapie

+ Q oślepia

+ E zatruwa oraz zwiększa dmg z autoataków

Wady: 

- nikt go nie lubi

- na assasynów trzeba grać defensywnie 

- papierowy

 

Opublikowano

Ogółem spoko. Niestety jest jeden problem. Na takie Zedy czy lb masz ciężko, a na takie Gareny czy Volimisia masz bardzo ciężko. Plusem ogromnym jest zagrzybowanie mapy. Jestes prawie niegankowalny po 6 ( tylko jakieś vi, nocturny). Kolejnym plusem jest oślepienie. Możesz wyłączyć enemy adc z tf na 2 sekundy.

Ogolnie polecam, ale nie radze grac na tankow :)

Opublikowano

Ogółem spoko. Niestety jest jeden problem. Na takie Zedy czy lb masz ciężko, a na takie Gareny czy Volimisia masz bardzo ciężko. Plusem ogromnym jest zagrzybowanie mapy. Jestes prawie niegankowalny po 6 ( tylko jakieś vi, nocturny). Kolejnym plusem jest oślepienie. Możesz wyłączyć enemy adc z tf na 2 sekundy.

Ogolnie polecam, ale nie radze grac na tankow :)

Moim zdaniem teemo jest dobry na tanków, nie mają jak do ciebie podejść i w miarę szybko można zbudować maske

Opublikowano

Teemo spoko, pooglądaj muczaczosLive on wbił challangera teemo i nawet mu to wychodzi. Teemo na Nasusa pickujesz i gre masz każdą :)

Milunia ! życiem Kubi Producentem
 

Opublikowano

@Miszor2k a znasz może tak zwany bulid na muczaczosa?

Nie lecz znam taktyke :) Stoisz na grzybie i czekasz aż ktos wejdzie i wbijasz z q i napierdzielasz aa

Milunia ! życiem Kubi Producentem
 

Opublikowano

Teemo to nie jest postać, która by się nadała do mainowania. Trudno nawet powiedzieć jaką rolę pełni w grze. Ani to nie ma jakiegoś największego damage'u, ani nie jest wytrzymały, a najbardziej bolesne jest to, że nie ma żadnego escape'u lub engage'u. To z niego czyni postać prawie bezużyteczną. Nie ma żadnej możliwości doskoku do enemy carry. Wybrałbym na Twoim miejscu coś innego.

"Człowiek człowiekowi człowiekiem, a kiwi kiwi kiwi" ~ Paulo Coelho

Opublikowano

Teemo to nie jest postać, która by się nadała do mainowania. Trudno nawet powiedzieć jaką rolę pełni w grze. Ani to nie ma jakiegoś największego damage'u, ani nie jest wytrzymały, a najbardziej bolesne jest to, że nie ma żadnego escape'u lub engage'u. To z niego czyni postać prawie bezużyteczną. Nie ma żadnej możliwości doskoku do enemy carry. Wybrałbym na Twoim miejscu coś innego.

On ma po prostu specyficzny styl gry i nie da się go zdefiniować w jednoznaczny sposób. 

Mimo wszystko ma kontrolę mapy, cc no i jest idealny pod late, gdzie łatwo popełnić błąd i przegrać przez to grę.

Zresztą wystarczy pooglądać co muczaczos czasami robił w grach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...