Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Champ] Main.


piechu990

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam! Zastanawiam sie nad mainowaniem 2/3 podanych nizej championow. Kogo polecacie i dlaczego? Zed,fizz,jhin,ekko,hecarim,gangplank.

Dziekuje za pomoc. Pozdrawiam!

Opublikowano

podanych obok hehehheheheheheheheehEHEHEHEHEHEHEhErhewhgjarkhgSRHKLGSD


#top

 

NIE:

 

zed -> permaban 

fizz -> grają nim tylko podludzie

jhin -> dzis(?) go nerfią

 

TAK:

 

ekko -> pod tanka nadal działa, duża prasja ze stuna, przyjemny dps, escape

gp -> niby znerfiony wiele paczy temu ale nadal niemiłosiernie kara złe pozycjonowanie sie, globalna erka very helpful

heca -> prawie perma ban, zbyt op, łatwe ganki, BURST, erka nie do zatrzymania, free elo

 

 

ae1d1005fe.png


Opublikowano

Zed - świetny asasyn, można nim coś ugrać na midzie, jak i na topie. Łatwo się nim last hituje, jest dosyć mobilny, dmg ogromny - zazwyczaj one shootuje ADC/APC, a także nie posiada on many.

 

Gangplank - mimo nerfów wciąż kosa, globalny ult z przyzwoitym dmg, dodatkowy gold za farmienie z Q, usuwanie CC, heal oraz true dmg, czego chcieć więcej?

 

Ekko - może cofnąć czas, mega slow/shield, doskok i ogromny dmg.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...