Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Samsung S3 I9300 problem!


Rekomendowane odpowiedzi

Budowniczy
Opublikowano

Witam, od jakiegoś czasu mam problem z moim samsungiem.

Dokładniej chodzi o to, że nie mogę dzwonić gdy próbuje zadzwonić wywala błąd nie zarejestrowano w sieci.

Rom na ten moment posiadam oryginalny od samsunga.

Opublikowano

Bawiłeś się romami? Instalowałeś rom od Samsunga i zaczął wywalać błąd czy stało się to nagle?

 

@Edit

Sprawdź imei *#06# czy jest takie jak na pudełku od tel.

 

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka

 

Budowniczy
Opublikowano

@macio443 niestety nie pomogło

@niko181 romy zmieniałem aż do czasu gdy zainstalowałem omega rom i wywaliło sieć, imei identyczny jak na pudełku.

Opublikowano

Jak robiłeś backup to możesz spróbować wgrać, jeżeli nie to dupa zbita i musisz albo udać się do jakiegoś serwisu w galerii i zagadać, że nie działa Ci moduł efs i powinni Ci to nastawić od ręki. Ewentualnie ariaza patch ale wtedy jesteś na to skazany do końca życia telefonu przy każdym romie. Link Ci mogę podesłać na pw. Ja na cm13 używam i jest wszystko ok.

 

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka

 

 

Budowniczy
Opublikowano

+ Wszystko naprawione jak ktoś chciałbym dowiedzieć się jak zapraszam do pisania prywatnych wiadomości

do zamknięcia!

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...