Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Poprawka z matmy- 2 klasa LO


Kaczx

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam.

Mam poprawkę z matmy pod koniec sierpnia i szukam jakichś stron/porad jak najszybciej/najlepiej tego wszystkiego się nauczyć. Mam kartkę z sporymi ilościami zadań i zastanawiam się czy jest sens to wszystko robić skoro na samym egzaminie będę miał z 10 zadań. Chodzi o klasę 2 Liceum.

Opublikowano

Możesz poszukać sobie filmiki na youtube, dotyczące danego działu. Niektórym po objerzeniu tego typu materiałów, udaje się już samodzielnie rozwiązywać zadania.

Opublikowano

Korepetycje to trzeba było brać na bieżąco w ciągu roku szkolnego by na świeżo korepetytor ci tłumaczył, aktualnie masz pewnie jakiś zakres (kartę czy insze gówienko) który musisz opanować. Więc albo na prawde dobry korepetytor, który ci wszystko wytłumaczy (btw. wcześnie się za naukę wziąłeś), ale to licz się z wybuleniem duuużej kasy, bo to nie jest coś co ci wytłumaczy w godzinę czy dwie. Przy dobrych wiatrach może byś dał radę w 2 tygodnie jakbyś codziennie po te 2-3h z nim siedział plus przynajmniej tyle samo samemu robił... 

106071453484304291456.jpeg

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...