Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Problem]Jinno I Nowe Teksty Freebsd


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siemka.

Mam problem.

Chciałem usunąć npc Hand - Up z all królestw.

Usunełem ich.

Zresetowałem serwer, a potem jinno przestało działać.

Wgrałem pliki z przed usunięcia npc,

ale problem nadal jest!

Wogóle nie da się wejść do jinno.

A w FreeBSD pojawiają się ciągle takie teksty:

http://img13.imageshack.us/img13/93/beztytuuokv.png

Kiedyś ich nie było....(zanim to zrobiłem).

PLEASE help me, bo wogóle się nie da grać w jinno.

Jak się wchodzi do jinno to wylogowuje.

Daje dużo++++++i 5 za pomoc!

GMT2

www.gmt3.xup.pl

Oraz

www.gmt2.cba.pl

UWAGA

Jeżeli tam wejdziesz, zostaniesz tak oszołomiony serwerem, że już z niego nie wyjdziesz....

Kilka Zdań O Serwerze?

Serwer ma już bardzo długą historie...

Całkowity czas jaki już posiada to 2 lata.

Jedynie miał odstępy, tzn. raz na długi czas

był OFF przez 1 miesiąc z powodów technicznych.

Graczom serwer się podoba, bynajmniej tak piszą...

Ja, jako [GA] przyznam iż większość czasu spędzam

pracując na serwerze niż grając na serwerze, jedynie

organizuje eventy graczom.

Polecam gorąco i Zapraszam do gry! :).

 

Opublikowano

A możesz zuploadować pliki sui (te 3 foldery)

z nimi albo bez nich?

---------

wole bez nich,

Jak umisz usunąć.

PLS

Daje ++++++++ i 5

GMT2

www.gmt3.xup.pl

Oraz

www.gmt2.cba.pl

UWAGA

Jeżeli tam wejdziesz, zostaniesz tak oszołomiony serwerem, że już z niego nie wyjdziesz....

Kilka Zdań O Serwerze?

Serwer ma już bardzo długą historie...

Całkowity czas jaki już posiada to 2 lata.

Jedynie miał odstępy, tzn. raz na długi czas

był OFF przez 1 miesiąc z powodów technicznych.

Graczom serwer się podoba, bynajmniej tak piszą...

Ja, jako [GA] przyznam iż większość czasu spędzam

pracując na serwerze niż grając na serwerze, jedynie

organizuje eventy graczom.

Polecam gorąco i Zapraszam do gry! :).

 

Opublikowano

Ale mi nie zawsze!

Teraz tylko pokazuje!

I do jinno nie da się wgóle wejść!

To napewno nie wina Portów,

bo odblokowałem wszystkie porty na zielono.

Help Me

GMT2

www.gmt3.xup.pl

Oraz

www.gmt2.cba.pl

UWAGA

Jeżeli tam wejdziesz, zostaniesz tak oszołomiony serwerem, że już z niego nie wyjdziesz....

Kilka Zdań O Serwerze?

Serwer ma już bardzo długą historie...

Całkowity czas jaki już posiada to 2 lata.

Jedynie miał odstępy, tzn. raz na długi czas

był OFF przez 1 miesiąc z powodów technicznych.

Graczom serwer się podoba, bynajmniej tak piszą...

Ja, jako [GA] przyznam iż większość czasu spędzam

pracując na serwerze niż grając na serwerze, jedynie

organizuje eventy graczom.

Polecam gorąco i Zapraszam do gry! :).

 

Opublikowano

Niech ktoś napisze,

Jak POPRAWNIE usunąć tego pier* hand UP z mapy zeby nie było tego błędy :(

PLS niech ktoś opisze, albo najlepiej da gotowe PLIKI SUI bez niego

Daje ++++++++ i 5!

GMT2

www.gmt3.xup.pl

Oraz

www.gmt2.cba.pl

UWAGA

Jeżeli tam wejdziesz, zostaniesz tak oszołomiony serwerem, że już z niego nie wyjdziesz....

Kilka Zdań O Serwerze?

Serwer ma już bardzo długą historie...

Całkowity czas jaki już posiada to 2 lata.

Jedynie miał odstępy, tzn. raz na długi czas

był OFF przez 1 miesiąc z powodów technicznych.

Graczom serwer się podoba, bynajmniej tak piszą...

Ja, jako [GA] przyznam iż większość czasu spędzam

pracując na serwerze niż grając na serwerze, jedynie

organizuje eventy graczom.

Polecam gorąco i Zapraszam do gry! :).

 

Opublikowano

Lool, usun pliki, wypakuj na nowo, skonfiguruj, i wchodzisz potem w questy: npc_c, kowcio, exp_plus - usuwasz te questy i handu up nie bedzie mieć tych opcji 4fun ;)

Opublikowano

Łączysz się przez FTP do serwera. Wchodzi w lokalizacje "hongkong" bądź "english"

To jest ukryta treść, proszę

 

I tutaj masz mapy. Aby usunąć NPC z serwera wchodzisz w foldery

 

To jest ukryta treść, proszę

 

Jeżeli chcesz usunąć tego NPC z całego królestwa Jinno wchodzisz w :

 

To jest ukryta treść, proszę

To jest ukryta treść, proszę

To jest ukryta treść, proszę

 

I tutaj masz plik:

To jest ukryta treść, proszę

 

Otwierasz go i szukasz w nim NPC którego chcesz usunąć z mapy. Jak go znajdziesz usuwasz jego linijkę.

 

Nazwy królestw w metin2_map_*

 

A1 = Jinno

B1 = Shinno

C1 = Chounjo

 

Tak samo robisz z następnymi. Wchodzisz w folder i usuwasz linijkę z NPC.

 

Powinno działać.

Pomogłem? Oczekuję na

add.pngadd.png

 

logo.gif

 

35363.gif32952.png

14172.pngminecraftsi.png

27867.gif23450.png

29893.png24130.png

obrazfp.png

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...