Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Więcej niż 3 boty? Ma ktoś sposób?


Szczerus

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Robisz kilka kopii folderów z botem, w każdym masz inne dane :)

Nie wiem, być może jest inny sposób ale ja mam tylko ten.

Opublikowano

Zainstaluj powiedzmy 3 maszyny na virtualbox z Windows 7, na nich zainstaluj bota i vpn np cyber ghost 5. Ewentualnie jak nie masz dobrego kompa zakup VPSY i tam instaluj boty. Na arubie masz za 4 zł chyba

1391075603-U401469.png

|User||Blue Member||KidMod Pokémon GO||Moderator Pokémon GO||ExModerator|

Opublikowano

A nie ma żadnego sposobu na odpalanie kazdego bota przez inne proxy? Mówię tu o naprawdę większej ilości botów (ok 100). Więć sposób z vps'ami czy virtualboxami nie zadziala.

Opublikowano

Necrobot ma tam niby możliwość podpięcia proxy

{
  "AuthType": "google",
  "GoogleUsername": "[email protected]",
  "GooglePassword": "haslo",
  "PtcUsername": null,
  "PtcPassword": null,
  "UseProxy": false,
  "UseProxyHost": null,
  "UseProxyPort": null,
  "UseProxyAuthentication": false,
  "UseProxyUsername": null,
  "UseProxyPassword": null,
  "DevicePackageName": "nexus4-chroma",
  "DeviceId": "fd7550991cbfb00b",
  "AndroidBoardName": "MAKO",
  "AndroidBootloader": "MAKOZ30f",
  "DeviceBrand": "google",
  "DeviceModel": "Nexus 4",
  "DeviceModelIdentifier": "occam",
  "DeviceModelBoot": "qcom",
  "HardwareManufacturer": "LGE",
  "HardwareModel": "Nexus 4",
  "FirmwareBrand": "occam",
  "FirmwareTags": "test-keys",
  "FirmwareType": "userdebug",
  "FirmwareFingerprint": "google/occam/mako:6.0.1/MOB30Y/3067468:user/release-keys"
}
1391075603-U401469.png

|User||Blue Member||KidMod Pokémon GO||Moderator Pokémon GO||ExModerator|

Opublikowano

Nie wiem, ale spróbuj tak

http://txt.proxyspy.net/proxy.txt

Tu masz numery ip i porty wklep np w jednym tak

{
  "AuthType": "google",
  "GoogleUsername": "[email protected]",
  "GooglePassword": "haslo",
  "PtcUsername": null,
  "PtcPassword": null,
  "UseProxy": true,
  "UseProxyHost": "198.23.143.27",
  "UseProxyPort": "8080",
  "UseProxyAuthentication": false,
  "UseProxyUsername": null,
  "UseProxyPassword": null,
  "DevicePackageName": "nexus4-chroma",
  "DeviceId": "fd7550991cbfb00b",
  "AndroidBoardName": "MAKO",
  "AndroidBootloader": "MAKOZ30f",
  "DeviceBrand": "google",
  "DeviceModel": "Nexus 4",
  "DeviceModelIdentifier": "occam",
  "DeviceModelBoot": "qcom",
  "HardwareManufacturer": "LGE",
  "HardwareModel": "Nexus 4",
  "FirmwareBrand": "occam",
  "FirmwareTags": "test-keys",
  "FirmwareType": "userdebug",
  "FirmwareFingerprint": "google/occam/mako:6.0.1/MOB30Y/3067468:user/release-keys"
}
1391075603-U401469.png

|User||Blue Member||KidMod Pokémon GO||Moderator Pokémon GO||ExModerator|

Opublikowano

Co wy pierdolicie xD Pidgeybot, albo ctrl+c ctrl+V, jak nie było update pidgeybota to odpaliłem 15 necro i wszystko smigalo.

 

Na pidgeybota wpisujesz login i hasło i możesz dać kont ile chcesz.

Opublikowano

Właśnie patrze Pidgeya i chodzi, tyle, ze ten 30 lvl to on miesiąc na 100 kontach bedzie wbijać :D

Jak się ma c*****y config i spota to pewnie, ja odpaliłem bota wczoraj na 8h, teraz siedzi mi 1h i na kolejnych 15 kontach mam 25lvl.

Opublikowano

 

Właśnie patrze Pidgeya i chodzi, tyle, ze ten 30 lvl to on miesiąc na 100 kontach bedzie wbijać :D

Jak się ma c*****y config i spota to pewnie, ja odpaliłem bota wczoraj na 8h, teraz siedzi mi 1h i na kolejnych 15 kontach mam 25lvl.

 

 

Odpalasz na jednym pidgeyu wszystkie boty czy np 5 botów po 10 kont?

Opublikowano

Jaki sens miałby pidgeybot jakbym miał odpalać parę botów? Ilość kont nie ma znaczenia, a przy opcji restart 30min by się bugowało

Opublikowano

 

Właśnie patrze Pidgeya i chodzi, tyle, ze ten 30 lvl to on miesiąc na 100 kontach bedzie wbijać :D

Jak się ma c*****y config i spota to pewnie, ja odpaliłem bota wczoraj na 8h, teraz siedzi mi 1h i na kolejnych 15 kontach mam 25lvl.

To może podaj jakieś ciekawe konfigurację?

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...