Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Łapanie rzadkich Pokemonów przy pomocy Feedera


krvl

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Krótko i na temat bo robicie mały spam.

Pobieracie (1)
https://mega.nz/#!XY0VmIIJ!vOLmpAXARrAYDzCmcJBEyM6Lf0ljEAb71wNL-0L9ozM

Scan:

https://www.virustotal.com/pl/file/2597c556a7cc047e6529fb01adea6c9d1545ddd2f0be7d54d29a89cafe3a6e87/analysis/

Teraz przejdź na pulpit, stwórz nowy folder, a w nim dwa następne foldery:

1) Feeder

2) Sniper

Otwórz folder Sniper i wrzuć pliki, które pobrałeś z górnego linku.

Pobieracie (2)

https://github.com/5andr0/PogoLocationFeeder/releases

PogoLocationFeeder.GUI.v0.1.4.zip

Otwórz folder Feeder i wrzuć pliki, które pobrałeś z górnego linku.

Cofnij, przejdź do Sniper naciśnij registerurl.bat i wyjdź.

Przejdź do user.xml i uzupełnij swoje dane.

Wszystko gotowe, włączamy PogoLocationFeeder.GUI gdy pojawi taki komunikat (jest w lewym dolnym rogu):
02f4f1e0776413b29a5d2884d484eb09.png

Jeżeli zostaliśmy połączeni wszystko jest okej, teraz czekacie aż pojawi się jakiś pokemon na liście:

c15999a1ec86cbbca48c9cc1ea2ab912.png

Teraz wystarczy kliknąć czerwony celownik i gitarka. Klikacie ENTER i program łapie pokemona, którego wybraliście.

giphy.gif

Opublikowano

dragonite itp tez sa?

@efast3r Pewnie.

 

 

55381675913187275757.png

 

I tak zawsze, nie chce ładować mi mojego confingu, non stop ręcznie muszę wpisywać...

@polak9012 Czym edytujesz?

@"Karyviea" Nie wiem kto wam rozdaje te moderatory, ale brak słów. Linki z ownedcorda od producentów bota.

http://www.ownedcore.com/forums/pokemon-go/pokemon-go-hacks-cheats/566079-pokesniper2-pokemon-sniper-catch-any-pokemon-no-matter-where-you.html

https://github.com/5andr0/PogoLocationFeeder/releases

giphy.gif

Opublikowano

Nie wiem, nie muszę śledzić innych forów w poszukiwaniu linków od producenta. Pierwszy plik, który wstawiłeś w poradniku jest zuploaudowany na mega. Równie dobrze mógłbyś wstawić tam największy szit. Poproszę skan tego pliku. Czas do rana. @krvl

 

Poza tym w naszym regulaminie jest wyraźnie napisane, że każdy plik wymaga skanu. Za brak skanu są przewidziane odpowiednie "nagrody", także nadal proszę o uzupełnienie. 

 

Nawet sobie nie wyobrażasz jacy potrafią być wredni producenci botów. :) Jeżeli myślisz, że "download z oficjalnego źródła" tyczy się również plików od producentów botów to się mylisz. Skany są niepotrzebne przy wstawianiu linków do pobrania np. oprogramowania od Microsoft czy jakieś gry np. League of Legends.

Opublikowano

 

Nie wiem, nie muszę śledzić innych forów w poszukiwaniu linków od producenta. Pierwszy plik, który wstawiłeś w poradniku jest zuploaudowany na mega. Równie dobrze mógłbyś wstawić tam największy szit. Poproszę skan tego pliku. Czas do rana. @krvl

 

Poza tym w naszym regulaminie jest wyraźnie napisane, że każdy plik wymaga skanu. Za brak skanu są przewidziane odpowiednie "nagrody", także nadal proszę o uzupełnienie. 

 

Nawet sobie nie wyobrażasz jacy potrafią być wredni producenci botów. :) Jeżeli myślisz, że "download z oficjalnego źródła" tyczy się również plików od producentów botów to się mylisz. Skany są niepotrzebne przy wstawianiu linków do pobrania np. oprogramowania od Microsoft czy jakieś gry np. League of Legends.

 

@Karyvlea Żeby ktoś jeszcze tego waszego regulaminu przestrzegał to by było spokoXD

Ludzie, którzy tworzą wspomagacze do CS:GO, H1Z1 i mają setki fanów wpierdalają syf do swoich sellerów. Tak, ja pierdoleXD cya

@polak9012 Prześlij mi ss'a na PW, pomoge

giphy.gif

Opublikowano

 

Nie mogę nic złapać, wszystko ucieka. Dlaczego?

dostałeś softbana

 

No tyle to ja wiem, ale jak go zdjąłem to dalej łapie przez te snipy softy, to tak ma być czy jak.

Opublikowano

 

@Czarownik Chudi Powinno być tak, https://scr.hu/wV7Mdv.

Pewnie zaktualizowałeś i nie wyskakuje Ci okienko, ponieważ PokeSniper potrzebuje update'u.

Ja odpalilem tak jak napisałeś te user potem je zamknąłem i potem pogo odpalilem i nic pozatym, trzeba jeszcze tego snipera odpalić ? :D

@edit. @krvl odpalilem snipe i mam takie cos http://scr.hu/0fy9/7x0vi

 

@Czarownik Chudi Wpisujesz nazwe pokemona, kopiujesz kordy, wklejasz i enter.

giphy.gif

Opublikowano

@krvl potrzebna szybka pomoc, jest napisane, że nie mogę walczyć bez pokeballi - mam ultra i greaty, czemu nie moge ich użyć?

Opublikowano

@krvl potrzebna szybka pomoc, jest napisane, że nie mogę walczyć bez pokeballi - mam ultra i greaty, czemu nie moge ich użyć?

@Pref Zarzuć screenem.

giphy.gif

Opublikowano

post-534494-0-80068800-1470667448_thumb.jpg

 

@krvl potrzebna szybka pomoc, jest napisane, że nie mogę walczyć bez pokeballi - mam ultra i greaty, czemu nie moge ich użyć?

@Pref Zarzuć screenem.

 

 

Opublikowano

@Pref Pozbieraj troche zwykłych i zobacz czy działa. Coś mi tutaj nie gra.

ok, kurde - uciekł mi przez to dragonite.

zbiorę trochę i dam info

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...