Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Gry które dały wam najwięcej frajdy


MIKEKING

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Tak jak w temacie. Jakie tytuły gier były dla was najlepsze i które dały wam mnóstwo uśmiechu na twarzy ?

Practice Makes PerfectJulie James


 

Opublikowano

Lubiłam grać z rodzinką w Heroes III. Sporo śmiechu również dała gra Rollercoaster (wypadające wagoniki ._.), Rayman Raving Rabbids, Wiedźmin 3 (osobiście nie grałam, ale obejrzałam cały Let's play wraz z pobocznymi misjami. Na pewno każdy zapamiętał pewna fraszkę). Więcej tych gier było, ale tak dawno, że nie pamiętam tytułów. 

Opublikowano

Bugs Bunny, -||- & Taz, Bomberman, Tekken, Driver 1, 2, GTA 2, Spyro 1,2,3 i duuuuużo więcej z pleja 1.

 

Z PC: Strzelanie do kaczek, BF2, BF3, Alien Isolation, Dying Light, GTA SA, GTA V, M&B Warband, Neverwinter, L4D2, AoE III, Polanie 2, emulatory I:SS (głównie pierwszy DeadZ, a potem SMMO), Oblivion, Alien Shooter, Morrowind.

 

Z przeglądarkowych to DarkOrbit, SeaFight, CurveFever, czołgi /8/9-ball, golf online z wyspygier.

 

Podałem tytuły, które najbardziej mi zapadły w pamięci, a na pewno jest ich jeszcze mnóstwo. 

6f17e95a91894bb7ae164ebb34ffed25.jpg

Opublikowano

Wiedźmin 3. Sam fakt powstania gry na podstawie mojej ulubionej powieści już mnie cieszył, a to, że gra była wspaniała, to dodatkowy atut.

+ Powieści Andrzeja Sapkowskiego dają przy tej grze niezły klimacik. :)

Practice Makes PerfectJulie James


 

Opublikowano

Tibia kiedy to na topie była wersja 7.6  -.- Było mnóstwo fajnych serwerów, spoko ludzie i fajnie się czas spędzało  :D

Opublikowano

Sporo śmiechu było w CS 1.6 ze znajomymi i na Metinach.

Opublikowano

Metin2(privy) do roku 2011, TES V Skyrim, GTA San Andreas na PS2 przegrane setki godzin jak nie więcej bo lepszej gry nie było.

Opublikowano

GTA SA - Żadna gra nie dała mi więcej frajdy (wliczając SAMPA, MTA)

Metin2 - tyle co ja wpierdoliłem w to PLN to szkoda gadać, ale warto było bo dużo zajebistych i pozytywnie nastawionych osób tam poznałem i chętnie znów bym ich gdzieś spotkał :(

Minecraft -  :sex:  :sex:  :sex:  :sex:

Opublikowano

 

 

Age of Empires II - nie muszę tłumaczyć

Każdy Assassin's Creed - mój typ gry

Burnout: Paradise - zabawna

Battlefield 3/4 - pierwszy raz widziałem tak dobrą fabułę w grze fps

Każdy Batman Arkham - bo Batman

Dragon Age: Inquisition - jak Wiedźmin 3 tylko bez zboczonych scen

Każdy Devil May Cry - uwielbiam motywy piekła, demonów, nieba itp.

Flat Out 2 - lubię rozwalać rzeczy 

Far Cry 3 - misja z paleniem działki(nie muszę tłumaczyć)

Fallout 3/NV - wkładanie granatów do kieszeni innych

Ghost Master - lubię spirytualne motywy

GTA IV - pierwsza moja gra z "lepszym silnikiem"

Injustice: Gods Among Us - bo DC

Juiced - bo podobała mi się kiedyś atmosfera w grze

Just Cause 2 - bo rozwalanie

Lucius - bo brutalne zabijanie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Mass Effect 3 - bo Shepard

Metal Gear Solid - bardzo stara a bije większość obecnych tytułów nadal

Metal Gear Rising - lubię walki mieczami

Marvel: Ultimate Alliance - bo Marvel

Neverwinter Nights - bo zabawne polskie dialogi

Need for Speed Most Wanted - bo atmosfera

Outlast - pierwsza gra, która mnie przestraszyła :P

Painkiller - motyw demonów

Prototype 1/2 - lubię motywy super-ludzi

Prince of Persia i Warrior Within - PoP był super a Warrior Within bo muzyka

Pokemon Yellow - bo lubię ;_;

Quake III - fajna

Spellforce 1/2 - jedyny typ gier strategicznych jaki lubię

Star Wars Jedi Knight: Jedi Academy - bo SW

Skyrim - nie muszę tłumaczyć

Valiant Hearts: The Great War - fajna fabuła
Warcraft III: Reign of Chaos - bo podobna do spellforce
X-Men Origins: Wolverine - bo Marvel

 

 

Opublikowano

GTA San Andreas (Grałem pół roku na starym laptopie. Miałem ponad 100 modów.)

Pekka Kana 2 (Z*******a platformówka, przechodziłem ją wielokrotnie.)

Heroes 3 (Spędziłem przy niej bardzo dużo godzin, moja przygodna skończyła się kiedy zepsułem bardzo stary laptop gdzie był zainstalowany oryginał. Do dziś pamiętam animacje śmierci.)

1149730ee7ddaf7UVMV7ZB.gif

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Wszystkie stare gierki kiedy nie mialo sie neta i cieszylo sie jedna gra bo dokladalo sie do niej wyobraznie. Bf2 gta 3 i vc postal 2 monkey brains

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...