Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Własne zmienne jak zrobić?


SzczesniakP

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siemka! 

Czy mógłby ktoś napisać mi kod na własną zmienną typu:

%player% - Wyświetla nick gracza

Tylko proszę by to był kod pluginu a nie skryptu!

Proszę o pomoc!

LICZNIK POSTÓW | 25 | 50 | 100 | 200 | 500 | 700 | 800 | 900 | 1000 |

Troszku mało NI! Zostaw like będzie więcej zielonego na tych cyferkach :D

Opublikowano

Siemka! 

Czy mógłby ktoś napisać mi kod na własną zmienną typu:

%player% - Wyświetla nick gracza

Tylko proszę by to był kod pluginu a nie skryptu!

Proszę o pomoc!

 

to zależy co chcesz zrobić, jeżeli z configu, to po prostu pobierasz wiadomość i podmieniasz.

Main.getInstance().getConfig().getString(test.message).replace("%player%", p.getName());

albo po prostu do każdej wysyłanej wiadomości dodajesz tego replace i gotowe

 

 

 

 

fKJeAI4.jpg

 

 

 

Opublikowano

 

Siemka! 

Czy mógłby ktoś napisać mi kod na własną zmienną typu:

%player% - Wyświetla nick gracza

Tylko proszę by to był kod pluginu a nie skryptu!

Proszę o pomoc!

 

to zależy co chcesz zrobić, jeżeli z configu, to po prostu pobierasz wiadomość i podmieniasz.

Main.getInstance().getConfig().getString(test.message).replace("%player%", p.getName());

albo po prostu do każdej wysyłanej wiadomości dodajesz tego replace i gotowe

 

Hmmm... No niepowiem spróbuję Jeśli zadziała jesteś wielki! a jakieś inne zmiennie np. %player2% do pobrania drugiego gracza? też się tak da?

LICZNIK POSTÓW | 25 | 50 | 100 | 200 | 500 | 700 | 800 | 900 | 1000 |

Troszku mało NI! Zostaw like będzie więcej zielonego na tych cyferkach :D

Opublikowano

 

 

Siemka! 

Czy mógłby ktoś napisać mi kod na własną zmienną typu:

%player% - Wyświetla nick gracza

Tylko proszę by to był kod pluginu a nie skryptu!

Proszę o pomoc!

 

to zależy co chcesz zrobić, jeżeli z configu, to po prostu pobierasz wiadomość i podmieniasz.

Main.getInstance().getConfig().getString(test.message).replace("%player%", p.getName());

albo po prostu do każdej wysyłanej wiadomości dodajesz tego replace i gotowe

 

Hmmm... No niepowiem spróbuję Jeśli zadziała jesteś wielki! a jakieś inne zmiennie np. %player2% do pobrania drugiego gracza? też się tak da?

 

 

I dlatego jestem zdania, że osoby, które nie uczyły się podstaw javy w ogóle nie powinny pisać pluginów.

Podał Ci sposób jak tworzyć zmienne i jak je podmieniać w wiadomości.

Nie ma znaczenia ile ich podmienisz i jak sobie je nazwiesz....

784091427630431250239.png

Regulamin sygnatur

Opublikowano

Dobra Wszystkim dziękuję za pomoc :D

Temat do zamknięcia!

LICZNIK POSTÓW | 25 | 50 | 100 | 200 | 500 | 700 | 800 | 900 | 1000 |

Troszku mało NI! Zostaw like będzie więcej zielonego na tych cyferkach :D

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...