Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

S1.BigGames.pl:12872 [x5] [Steam/Nonsteam] ~ Nowa Jakość Serwerów!


MID OR AFK

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

AX3BOm0.png


 


pqub6of.png


• /kits - Pokazuje liste dostępnych kitów


• /kit start - Odbierasz itemy na start


• /sethome - Zapisujesz pozycje (Brak komendy na hw3)


• /home - Teleportujesz się do zapisanej pozycji (Brak komendy na x2), Na serwerze x5 podczas użycia komendy postać klęka.


• /homes - Pokazuje liste zapisanych pozycji (Brak komendy na x2)


• /tpr - Wysyłasz prośbę o teleport do gracza (Brak komendy na x2), Na serwerze x5 podczas użycia komendy postać klęka.


• /tpa - Akceptujesz prośbę o teleportacje (Brak komendy na x2), Na serwerze x5 podczas użycia komendy postać klęka.


• /clan help - Informacje o klanie


• /car help - Informacje o tuningu auta/quada


• /car - Pokazuje odległość Ciebie od Twojego zaclaimowanego auta/quada (Nie pokazuje odległości na x2)


• /rc - Usuwa claima z auta/quada (Brak komendy na hw3)


• /meteor - Pokazuje za ile spadnie meteor


• /players - Pokazuje liczbe graczy na serwerach


• /vip - Pokazuje listę przedmiotów które posiada ranga VIP!


• /stakes fill - uzupełnia bursztyn w totemach (KOMENDA TYLKO NA x2)


 


fxydBQf.png


 


128a6b24444a67286c59541ed6d2bb72.jpeg


 


• /kit svip co 6 dni


 


YHf5aQH.png


 


xd.jpg


 


• /kit vip co 4 dni!


Opublikowano

Serwer nadal wyjebuje :)

 

Nie polecam .. tak jak było tak jest .

 

Pozdro

Dziwne byłoby gdyby przy restarcie maszyny serwera nie wyłączało.

Opublikowano

@ Usterka Wyeliminowana

 

- Mieliśmy skrypt w bashu, który miał za zadanie sprawdzać i potem informować nas, że tzw. "screen" się wyłączył.

 - Błąd polegał na tym, że zamiast sprawdzać to go killował (wyłączał).

https://viotax.com/

Discord : dc.viotax.com

Anti-Bot & Anti-DDOS dla twojego serwera Minecraft!

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...