Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Zbroja Imperatora z działającym Specularem


.Hydro.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

unV1T5t.jpg


40o5yEE.jpg


 


 


Skan: https://www.virustotal.com/pl/file/749956d7142cb0f1e3324dc18f86caec0d69e0953d736769e72c8fc0166c490e/analysis/1470583795/


Download: http://www87.zippyshare.com/v/Tnrd4a84/file.html


 


Root'y:


ShapeIndex 8

Model "imperator.GR2"

SourceSkin      "warrior_lord01.dds"

TargetSkin      "warrior_lord01.dds"

SourceSkin2     "warrior_lord02.dds"

TargetSkin2     "warrior_lord02.dds"

 

przykład, aby działało poprawnie.

Opublikowano

ta zbroja juz była na mpc z tego co wiem 

co do zbroi to i tak syfista i strasznie brzydka

Była ale w innym że tak powiem stanie"

 

Syfiarska to twoja sygnatura ziomuś i ten server zapewne xD.

Opublikowano

 

ta zbroja juz była na mpc z tego co wiem 

co do zbroi to i tak syfista i strasznie brzydka

 

Była ale w innym że tak powiem stanie"

 

Syfiarska to twoja sygnatura ziomuś i ten server zapewne xD.

Weź ty się w łeb pierdolnij bezbeku... W tym temacie wyrażamy chyba opinie na temat tej dennej zbroji, a nie czyjejś sygnatury ...

5206314859733321403620.gif

Opublikowano

 

 

ta zbroja juz była na mpc z tego co wiem 

co do zbroi to i tak syfista i strasznie brzydka

Była ale w innym że tak powiem stanie"

 

Syfiarska to twoja sygnatura ziomuś i ten server zapewne xD.

Weź ty się w łeb pierdolnij bezbeku... W tym temacie wyrażamy chyba opinie na temat tej dennej zbroji, a nie czyjejś sygnatury ...

 

Własnie, ja wyrażam opinie o waszych dennych sygnaturach, jak i serverach  xD

Opublikowano

 

 

 

ta zbroja juz była na mpc z tego co wiem 

co do zbroi to i tak syfista i strasznie brzydka

Była ale w innym że tak powiem stanie"

 

Syfiarska to twoja sygnatura ziomuś i ten server zapewne xD.

Weź ty się w łeb pierdolnij bezbeku... W tym temacie wyrażamy chyba opinie na temat tej dennej zbroji, a nie czyjejś sygnatury ...

 

Własnie, ja wyrażam opinie o waszych dennych sygnaturach, jak i serverach  xD

 

Stara grafika :v

Kim ty NoName jesteś aby oceniam mi sygne a od mojego serwera się odpierdol :)

Nie wiem jak taki syf można na mpc wrzucać szanujmy sie.

 

tylko na samego wojownika?

ciężko pobrać ten syf i sprawdzić ?

Opublikowano

 

 

 

 

ta zbroja juz była na mpc z tego co wiem 

co do zbroi to i tak syfista i strasznie brzydka

Była ale w innym że tak powiem stanie"

 

Syfiarska to twoja sygnatura ziomuś i ten server zapewne xD.

Weź ty się w łeb pierdolnij bezbeku... W tym temacie wyrażamy chyba opinie na temat tej dennej zbroji, a nie czyjejś sygnatury ...

 

Własnie, ja wyrażam opinie o waszych dennych sygnaturach, jak i serverach  xD

 

Stara grafika :v

Kim ty NoName jesteś aby oceniam mi sygne a od mojego serwera się odpierdol :)

Nie wiem jak taki syf można na mpc wrzucać szanujmy sie.

 

tylko na samego wojownika?

ciężko pobrać ten syf i sprawdzić ?

 

Mlilcz gównie bo jedyny syf jaki tu jest to twój j****y server xD k***a leje w c**j xD

Opublikowano

 

 

 

 

 

ta zbroja juz była na mpc z tego co wiem 

co do zbroi to i tak syfista i strasznie brzydka

Była ale w innym że tak powiem stanie"

 

Syfiarska to twoja sygnatura ziomuś i ten server zapewne xD.

Weź ty się w łeb pierdolnij bezbeku... W tym temacie wyrażamy chyba opinie na temat tej dennej zbroji, a nie czyjejś sygnatury ...

 

Własnie, ja wyrażam opinie o waszych dennych sygnaturach, jak i serverach  xD

 

Stara grafika :v

Kim ty NoName jesteś aby oceniam mi sygne a od mojego serwera się odpierdol :)

Nie wiem jak taki syf można na mpc wrzucać szanujmy sie.

 

tylko na samego wojownika?

ciężko pobrać ten syf i sprawdzić ?

 

Mlilcz gównie bo jedyny syf jaki tu jest to twój j****y server xD k***a leje w c**j xD

 

Twój post własnie został właśnie został zgłoszony :v

Nie wiesz kim jestem i jakie mam umiejętności więc skąd możeszwiedzieć że mój serwer to syf ?

co do tej zbroi nadal syf :c

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

 

 

 

 

 

 

ta zbroja juz była na mpc z tego co wiem 

co do zbroi to i tak syfista i strasznie brzydka

Była ale w innym że tak powiem stanie"

 

Syfiarska to twoja sygnatura ziomuś i ten server zapewne xD.

Weź ty się w łeb pierdolnij bezbeku... W tym temacie wyrażamy chyba opinie na temat tej dennej zbroji, a nie czyjejś sygnatury ...

 

Własnie, ja wyrażam opinie o waszych dennych sygnaturach, jak i serverach  xD

 

Stara grafika :v

Kim ty NoName jesteś aby oceniam mi sygne a od mojego serwera się odpierdol :)

Nie wiem jak taki syf można na mpc wrzucać szanujmy sie.

 

tylko na samego wojownika?

ciężko pobrać ten syf i sprawdzić ?

 

Mlilcz gównie bo jedyny syf jaki tu jest to twój j****y server xD k***a leje w c**j xD

 

Twój post własnie został właśnie został zgłoszony :v

Nie wiesz kim jestem i jakie mam umiejętności więc skąd możeszwiedzieć że mój serwer to syf ?

co do tej zbroi nadal syf :c

 

najpierw naucz się pisać bo twojego bełkotu trudno zrozumieć twój serwer to syf.

 

zbrojka fajnie wygląda. i dzięki za wstawke bo widzę ze niektórym za dużo w dupie takiemu @KeenZy

jakby nikt nic nie wrzucał to by miał c***a nawet plików serwerowych ani priva by se nie postawił bobasik więc ryj na kłódkę jak nie masz nic mądrego do powiedzenia.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...