Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Dragon Age Inkwizycja mam zepsuta grafikę


qiuas

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam.

Mam problem... na Dx11 wszystko działa LINK.

Natomiast na mantle pojawiają się dziwne paski i glicze na teksturach LINK.

Gdy wychodzę do menu używając mantle pojawia się także coś takiego LINK.

Za pomoc będą +++

 

PS: Dodam tylko zanim pojawią się pytania, że stery do karty graficznej (crimson) mam najnowsze i spełniam wymagania. To jest pierwsza gra w której występuje problem z teksturami na mantle. W BF4 działa sprawnie i nie wywala do pulpitu itd.

Opublikowano

Z tego co wiem, dużo jest problemów z tą technologią. Do tego dochodzą sterty AMD, które nie zawsze (najnowsze) są najlepsze. W moim przypadku (na R9 380X) musiałem cisnąć na o wiele starszych sterach, ponieważ najnowsze powodowały black screeny. Spróbuj usunąć Profileoptions i profileoptions_options z folderu zapisów. Powinno zresetować gierkę do oryginalnego stanu. Możesz też odinstalować stery, po czym zainstalować na czysto od nowa.

652461476122967357515.jpeg

Opublikowano

@UP 

Ale tak się dzieje tylko na mantle... na dx11 działa bardzo dobrze. Po prostu jestem ciekaw czemu są z tym takie problemy...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...