Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Poszukuję współpracowników na serwer


RomekP

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Poszukuje tak jak pisze wspolpracownikow na moj serwer 1.7.x, jakis youtuberow, kogos kto by mi pomogl wybic serwer, ewentualnie tez jakis budowniczych.


 


Serwer caly czas robie, bo mam do zrobienia 4 tryby, jeden z nich juz praktycznie zrobilem. Beda na serwerze na teraz tryby FreeBuild + Survival, WojnyGildi, Parkour i 4 to chyba zrobie SkyBlock. Caly serwer jest oryginalny pod kazdym wzgledem, jesli jakas czesc juz ktos gdzies widzial to raczej czysty przypadek. Nie ukrywam ze nie posiadamy generalnie wlasnych pluginow, ale za to mamy duzo wlasnych skryptow. Najwiekszy z nich jeszcze pisze i ma teraz okolo 460 linijek i to jest skrypt na umiejetnosci ktory dziala w ten sposob ze jesli jest czesc gornik to jak sie kopie i wypadnie dam na przykladzie diament to dostaje sie +5 pkt i jak sie osiagnie np 100/100 pkt to wzrasta poziom oraz jest o 0.2% wieksze szanse na wypadniecie kazdego surowca. Tak samo jest w przypadku drwala tylko ze im wyzszy poziom tym wieksze szanse ze cos jeszcze nie liczac drewna wypadnie, np patyk a na najwyzszym wegiel drzewny. Beda jeszcz klasy Biegacz i Skoczek oraz dodam chyba jeszcze budowniczy za co bedzie sie dostawalo co iles postawionych blokow exp. Na serwerze na tryb FreeBuild+Survival zrobilem tez skrypt na cuboidy ktory dziala bezblednie praktycznie, jedyny jego minus jest taki ze podczas tworzenia wyskakuja informacje od zakladania flag itp.


 


 


 


 


 


Serwer mysle ze jest warty wspolpracy  :)


 


 


Mozna mnie spotkac generalnie na tym serwerze ip: xyz


oraz kontaky standardowo przez wiadomosci prywatne lub odpowiedzi pod tym tematem


Opublikowano

Ja moge mam 12 lat jestem ogar i spokojny wogle:) mam bardzo duzo wolnego czasu nie dokoncza ogarniam ale przy ogólnikowym wytlumaczeniu bede wszystko rozumiał,jestem kumaty:D i bardzo chentny do wpolpracy jak cos to napisz odpowiedz:)

  • 1 miesiąc temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...