Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Jakie cheaty wybrać, jak ich używać?


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Zapytasz pewnie dlaczego tworzę ten poradnik? Odpowiedź jest prosta. Większość poradników jest po angielsku taj jak same clienty.

 

Poradnik będzie się składał z trzech punktów.

 

 

 

1. Wybór clienta.

Jest to bardzo ważny punkt. Od tego jaki cheat wybierzemy będzie zależało to czy, i jak bardzo efektywnie będzie udawało nam się cheatować.

 

Wiele osób często wybiera Huzuni, ze względu na popularność. Lecz jest to najgorszy cheat jaki możesz wybrać.

 

Jeśli miałeś już styczność z powyższym clientem, a wszystkie inne są dla ciebie nie wygodne? Powinieneś użyć Wurst'a, 

nie jest on najgorszy, jest on średni

 

Ze swojego doświadczenia, polecam dla nowych cheaterów client Energy. Wygodny,

ale i efektywny. Sam na nim pykam. Dlaczego ten? Ponieważ większość cheatów z wyższej ligi jest podobna do niego, jedyną 

wadą jest brak menu pod przyciskiem (zazwyczaj) shift.

I tu przechodzimy do następnego punktu

 

2. Używanie cheatów.

 

Zamiast znanego z najsłabszych clientów menu, zazwyczaj lista, w którą możecie się bawić lecz ja wolę pisać komendami. Czasem można spotkać i listę i menu.

 

Aby cheat wiedział że wydajemy mu komendy, trzeba postawić na początku kropkę (.)

 

Uwaga: Inne clienty niż Energy mogą działać inaczej niż tu napiszę.

 

Aby przełączyć dany tryb komendą należy napisać na chacie:

.toggle

Lub skrót od tego:

.t

Po tym należy wstawić spację i wybrać dany tryb. Przykładem będzie "speedmine" (Opis danych trybów niżej)

.t speedmine

 

Aby przypisać przełączanie danego trybu do klawisza należy wpisać

.bind [tryb] [klawisz]

Przykład:

.bind speedmine m

 

 

Jest o wiele więcej trybów, lecz ja opisałem najważniejsze.

 

3. Spis trybów 

 

Tutaj macie podstawowe tryby jakie wam się przydadzą

 

Speedmine - pozwala na szybsze kopanie

Fly - Z angielskiego: latanie.

Jesus - pozwala chodzić po wodzie

Killaura - Automatycznie bije jednego przeciwnika w twoim zasięgu, nie musisz się na niego patrzeć

Multiaura - To samo co Killaura lecz na wielu przeciwników

Triggerbot - Gdy celujesz w przeciwnika automatycznie go bijesz

Zoot - Coś związanego z potionami, nie pamiętam co.

Fastplace - Pozwala szybciej stawiać bloki

Speed - Pozwala szybciej chodzić

AutoSprint - Automatycznie zaczyna biegać

Noclip - Pozwala chodzić przez ściany

Nightvision / Fullbright - Wszystko jest perfekcyjnie oświetlone

Step - Pozwala wchodzić na jedną kratkę w górę bez skakania

Aimbot - Automatycznie celuje przedmioty rzucane tak aby trafiły

Regen - Pozwala szybciej regenerować życie

 

Wszystkie te tryby mogą działać inaczej niż napisałem na trybie multiplayer.

 

Dziękuję za uwagę i mam nadzieję że poradnik się przydał :D 

Nie rozumiem jak można nie cheatować, bo granie bez cheatów to ciota i chuj :v

~Rediee

Opublikowano (edytowane)

Podałeś najgorszego cheata z wizardhax( tam są same gówna). Najlepsze są ghost clienty, albo cheaty spoza mc. Ja polecam to xxx jak gracie na mchc KAPPA , a jak gdzies indziej to np. conceit

Edytowane przez szymo02
W tym filmiku były tylko linki referencyjne, co jest zakazane na forum
Opublikowano

Ten cheat jest bardzo podobny do Conceita. Pierwsze chciałem ogarniać icarusa ale okazało się że z automatu mi crashuje grę :v

Nie rozumiem jak można nie cheatować, bo granie bez cheatów to ciota i chuj :v

~Rediee

Opublikowano (edytowane)

Poradnik fajny dla cheaterów, ale z punktu widzenia gry, ten poradnik powinien trafić do kosza.

Po co niszczyć tą grę i promować te żałosne modyfikacje typu Huzuni czy Flare?

Żałosne cheaty, żałosny temat. Niestety. 

Edytowane przez Givenchex

Grands Gerther Givenchex

Opublikowano

Jeśli uważasz, że "Energy" to dobry cheat to polecam Ci wejść na dowolny serwer z NoCheatPlusem i przetestować jak wspaniale będzie działać.. 

Znając życie nawet przy sprincie będzie Cię cofało ;)

 

A co do samego poradnika jeśli ktoś nie umie sam zbidnować modułu, nie wie co to znaczy "aimbot" albo "step" to powinien zostać przy clientach typu huzuni i tyle. 

Opublikowano

Poradnik zostało bardzo fajnie napisany a co do cheata mam mieszane uczucia .

 

Odkąd pamiętam, zawsze chciałem być gangsterem. Dla mnie bycie gangsterem było lepsze niż bycie prezydentem Stanów Zjednoczonych.

  • 4 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Moim zdaniem każde promowanie oszustwa w grze powinno kończyć się usunięciem tematu i karą dla autora. Z drugiej jednak strony dzięki takiemu użytkownikowi, który chciał się "pochwalić", jakim to jest zdolnym oszustem, można zdobyć dodatkową wiedzę o tych clientach. Niemniej jednak, post powinien podjąć również chociaż próbę pokazania czytelnikowi, jakie są anty-cheaty. Wtedy można by było testować każdego klienta na odpowiednich anty-cheatach.

 

Sądząc po podpisie autora tematu nie uzyskam odpowiedzi na moje pytanie. Być może jednak źle go oceniam i zechce pomóc uczciwym ludziom. Pytanie brzmi:

Jakich anty-cheatów używały serwery, na których korzystałeś z tych hacków i czy udawało im się obchodzić zabezpieczenia?

 

Oczywiście możesz zlać moje pytanie, ale ja zawsze mogę Cię zgłosić za wulgarny i obraźliwy podpis, więc lepiej się postaraj :) Przynajmniej zrobisz coś pożytecznego dla Graczy. Chociaż szczerze mówiąc, wydaje mi się, że grasz jedynie na serwerach, gdzie nie ma zabezpieczeń i wszyscy inni też korzystają z opisanego przez Ciebie dziadostwa, a admin specjalnie nie wgrywa zabezpieczeń, bo sam woli oszukiwać.

Opublikowano (edytowane)

Czy ja tam wiem czy ten cheat dobry najlepszy moim zdaniem jest huzuni i do tego łatwy w obsłudze.

 

Wysłane z mojego E2303 przy użyciu Tapatalka

 

Edytowane przez Wefaj

giphy.gif


Jeżeli pomogłem. Kliknij Lubię to.

  • 4 lata później...
Opublikowano
Dnia 3.08.2016 o 18:44, Rediee napisał:
Zapytasz pewnie dlaczego tworzę ten poradnik? Odpowiedź jest prosta. Większość poradników jest po angielsku taj jak same clienty.

 

 

 

 

Poradnik będzie się składał z trzech punktów.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1. Wybór clienta.

 

 

Jest to bardzo ważny punkt. Od tego jaki cheat wybierzemy będzie zależało to czy, i jak bardzo efektywnie będzie udawało nam się cheatować.

 

 

 

 

 

Wiele osób często wybiera Huzuni, ze względu na popularność. Lecz jest to najgorszy cheat jaki możesz wybrać.

 

 

 

 

 

Jeśli miałeś już styczność z powyższym clientem, a wszystkie inne są dla ciebie nie wygodne? Powinieneś użyć Wurst'a, 

 

 

nie jest on najgorszy, jest on średni

 

 

 

 

 

Ze swojego doświadczenia, polecam dla nowych cheaterów client Energy. Wygodny,

 

 

ale i efektywny. Sam na nim pykam. Dlaczego ten? Ponieważ większość cheatów z wyższej ligi jest podobna do niego, jedyną 

 

 

wadą jest brak menu pod przyciskiem (zazwyczaj) shift.

 

 

I tu przechodzimy do następnego punktu

 

 

 

 

 

2. Używanie cheatów.

 

 

 

 

 

Zamiast znanego z najsłabszych clientów menu, zazwyczaj lista, w którą możecie się bawić lecz ja wolę pisać komendami. Czasem można spotkać i listę i menu.

 

 

 

 

 

Aby cheat wiedział że wydajemy mu komendy, trzeba postawić na początku kropkę (.)

 

 

 

 

 

Uwaga: Inne clienty niż Energy mogą działać inaczej niż tu napiszę.

 

 

 

 

 

Aby przełączyć dany tryb komendą należy napisać na chacie:

 

 

.toggle

 

 

Lub skrót od tego:

 

 

.t

 

 

Po tym należy wstawić spację i wybrać dany tryb. Przykładem będzie "speedmine" (Opis danych trybów niżej)

 

 

.t speedmine

 

 

 

 

 

Aby przypisać przełączanie danego trybu do klawisza należy wpisać

 

 

.bind [tryb] [klawisz]

 

 

Przykład:

 

 

.bind speedmine m

 

 

 

 

 

 

 

 

Jest o wiele więcej trybów, lecz ja opisałem najważniejsze.

 

 

 

 

 

3. Spis trybów 

 

 

 

 

 

Tutaj macie podstawowe tryby jakie wam się przydadzą

 

 

 

 

 

Speedmine - pozwala na szybsze kopanie

 

 

Fly - Z angielskiego: latanie.

 

 

Jesus - pozwala chodzić po wodzie

 

 

Killaura - Automatycznie bije jednego przeciwnika w twoim zasięgu, nie musisz się na niego patrzeć

 

 

Multiaura - To samo co Killaura lecz na wielu przeciwników

 

 

Triggerbot - Gdy celujesz w przeciwnika automatycznie go bijesz

 

 

Zoot - Coś związanego z potionami, nie pamiętam co.

 

 

Fastplace - Pozwala szybciej stawiać bloki

 

 

Speed - Pozwala szybciej chodzić

 

 

AutoSprint - Automatycznie zaczyna biegać

 

 

Noclip - Pozwala chodzić przez ściany

 

 

Nightvision / Fullbright - Wszystko jest perfekcyjnie oświetlone

 

 

Step - Pozwala wchodzić na jedną kratkę w górę bez skakania

 

 

Aimbot - Automatycznie celuje przedmioty rzucane tak aby trafiły

 

 

Regen - Pozwala szybciej regenerować życie

 

 

 

 

 

Wszystkie te tryby mogą działać inaczej niż napisałem na trybie multiplayer.

 

 

 

 

 

Dziękuję za uwagę i mam nadzieję że poradnik się przydał :D 

 

mam pytanie czy speeder client zawiera w sobie jakies cheaty albo inne udogodnienia ? czy nie?

 

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...