Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Czemu jak chce sprzedać item do wyskakuje mi że ten gracz niema tyle kasy?!


MrzZzGaming

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Czemu jak robię AdminShop w ChestShop. Chcę sprzedać tam item to wyskakuje mi że "Ten gracz niema tyle pieniędzy".

 

Pluginy:

Essentials eco

ChcesShop

Vault

 

Czemu chestshop nie dodaje kasy?!

b69373ee778df.png

Opublikowano

Czemu jak robię AdminShop w ChestShop. Chcę sprzedać tam item to wyskakuje mi że "Ten gracz niema tyle pieniędzy".

 

Pluginy:

Essentials eco

ChcesShop

Vault

 

Czemu chestshop nie dodaje kasy?!

W pole nick'u właściciela sklepu (Na tabliczce) powinieneś wpisać AdminShop. Lub nazwę jaką ustawiłeś w konfiguracji pluginu.

Opublikowano

Jeśli nie używasz pluginu IslandWorld, musisz zainstalować plugin iConomy.

Jeśli jednak będziesz używać IslandWorlda to w konfiguracji dodaj id tabliczki

do opcji allowed-list, np:

allowed-list:
- '323'

Grands Gerther Givenchex

Opublikowano

Ponieważ jak chcesz komuś coś sprzedać ten ktoś MUSI mieć pieniądze aby ci za to zapłacić...

 

wyjątkiem jest "AdminShop" który posiada NoLimit hajsu i podajesz go zamiast nazwy użytkownika

 

aby tworzyć sklep robisz

<nazwa właściciela sklepu>

<ilość bloków w cenie>

<cena> : <cena>

<nazwa / adres bloku>

 

przy czym w cena 

B - oznacza ZA ile GRACZ KUPI

S - oznacza ZA ile GRACZ SPRZEDA

 

 

jeśli w miejscu <nazwa właściciela sklepu> podasz swoj nick to sklep będzie pobierać od cb hajs

jesli zrobisz to dla innego gracza to od innego będzie pobierać i innemu dawać jak ktoś coś kupi

 

 

 

polecałbym ci plugin "Shop" jest to dużo lepszy plguin od sklepów i wystarczy mu samo Essentials z tego co pamiętam

- GUI Shop

- Sign Shop

- NPC Shop

 

to wszystko masz zawarte w tym sklepie ( NPC Shop od wersji 1.9.4 + )

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...